Зарезервировать онлайн

Lyon - лучшая французская еда в Эстонии!

Лучший рейтинг: 1
Ресторан предлагает Вам услугу онлайн-резервирования, подтверждение будет прислано Вам сразу после оформления резервирования.


Вы можете проверить наличие свободного времени, выбрав дату и количество человек.


нет

60

11 – 13

Paadi tee 3, Хаабнееме, Харьюмаа, 74001

Пн     08:00 - 21:00  
Вт     08:00 - 21:00  
Ср     08:00 - 21:00  
Чт     08:00 - 21:00  
Пт     08:00 - 21:00  
Сб     09:00 - 21:00  
Вс     09:00 - 20:00  

Услуги
беспроводной интернет, интернет, доступ на инвалидном кресле, завтрак, блюдо дня, подарочные карты, летняя терраса, допускается размещение домашних животных, семейные дни, деловые встречи, Tоп 50 ресторан, для семей с детьми

Для детей
комната для матери и младенца, игровой уголок или игровая комната, детское меню, детский стульчик для кормления, детские утренники

Язык общения
эстонский, английский

Способ оплаты
платежи по карточке, наличные

Вывески
пищевая аллергия, непереносимость лактозы, непереносимость глютена, рыбные блюда, утка, курица, лосось, макароны, суп из морепродуктов, вегетарианские блюда, эстонское сырьё, гамбургеры, бутерброды, блины

Viimsi Café Lyon on Prantsuse stiilis kohvik ja pagariäri, mis avati 9. detsembril 2017.a Viimsis, Paadi tee 3, Harjumaal. Kohvikus on 60 kohta ja selle eripäraks on oma pagarikoda.

Café Lyoni küpsetiste valik on muljetavaldav. Igal hommikul valmivad ehtsa või ja käsitööna spetsiaalselt Prantsusmaalt tellitud ahjus soolased ja magusad croissant´id, baguette`id, ekleerid, kringlid, tordid ning teised pagari- ja kondiitritooted. Küpsetiste autentsuse saavutamiseks on kohviku peapagar täiendanud end Prantsusmaa mainekas boulangerie`s ja tema retsepti järgi loodud šokolaadiekleer on külastajate lemmik Meistri Café Lyoni avamisest saadik.

Küpsetatakse ka ehtsa juuretisega rukkileiba nii puhtal kujul kui ka eri lisanditega nagu seemned, kuivatatud puuviljad, spinat jms. 
Kooke, torte, kringleid ja quiche`e saab peolauale ka ette tellida, tellimus tuleb esitada vähemalt 48 h varem.

Lisaks küpsetistele saab hommikukohvi kõrvale nautida erinevaid munaroogi, putru, võileibu, kreppe ja salateid. Tervislikkust hindavatele külalistele pakutakse erinevaid smuutisid, müslisid, putru ja värskelt pressitud mahlu.

Igal argipäeval kell 12:00 on viimsilased oodatud Café Lyoni lõunat sööma, valikus on nii päevasupp kui ka -praad. Pealelõunasest menüüst leiab avastamisrõõmu klassikalise Prantsuse köögi austaja, kellele soovitatakse linnumaksa- pâté`d, confit de canard`i, täidetud brioche`e, kui ka modernse toidu eelistaja, keda ei jäta külmaks „Õ ja Q“ ehk õuna ja kinoaga külm puder, pardisalat põnevate lisanditega, Piiluaugu vichyssoise jt. Roogade juurde pakume parimaid Prantsuse ja naabermaade veine ning muid napse.

Magustoiduks soovitatakse oma pagarikojas valmivaid hõrgutisi nagu firmatort Doux Lyon, karamelli või šokolaadi mille-feuille`d, šokolaadi- või porganditorti jt. Café Lyoni kookidele on oma hinnangu andnud ka Prantsuse suursaadik, kes valib igal aastal toimuva frankofooniakuu raames oma lemmiku, sel aastal eelistas ta karamelli-vaarika-flan`i, eelmise suursaadiku lemmik oli šokolaadi-mousse`i tort.

Korra kuus pühapäeval korraldame lastehommikuid.

Tule külla ja saame sõpradeks!

Maja ees ja teisel pool Viimsi äritaret on tasuta parkla. Võimalik on tulla ka ühistranspordiga, bussipeatus asub Viimsi keskuse kõrval.
Ресторан предлагает Вам услугу онлайн-резервирования, подтверждение будет прислано Вам сразу после оформления резервирования.


Вы можете проверить наличие свободного времени, выбрав дату и количество человек.


Резервирование

Желаю получать рассылку и специальные предложения
от vabalaud.ee
Добавить новый комментарий
Piret Betlem 09:02 09.08.2018

Väga hea toit oli ja ka teenindus super !