Broneeri online

Sarvik Grillresto - head kohalikud maitsed otse unikaalsest söegrillahjust!

Kokku hinnatud: 1

Tarvo Kümnik

40

11 – 13

Tallinna 8, Rakvere, Lääne-Viru maakond, 44307

E     12:00 - 22:00  
T     12:00 - 22:00  
K     12:00 - 22:00  
N     12:00 - 22:00  
R     12:00 - 22:00  
L     12:00 - 22:00  
P     12:00 - 22:00  

Lisateenused
wifi, internet, privaatruum või privaatsaal, ligipääs ratastooliga, kinkekaart, suveterrass, terrass, lemmikloomasõbralik, kamin, ärikohtumised, lapsesõbralik suhtumine

Lastele
mängunurk või mängutuba, lastemenüü, laste söögitool, värviraamatud, joonistustarbed, mänguasjad

Suhtluskeel
eesti, inglise

Makseviis
kaardimaksed, sularaha

Märksõnad
toidud allergikutele, laktoosivabad toidud, gluteenivabad toidud, kalaroad, kanaliha, lõhe, pasta, taimetoit, veise sisefile, veise välisfilee, steik, eesti tooraine, isetehtud jäätis, sorbett, grill road, boeuf a la tartar

Usume, et Rakvere rahvas ja linna külalised on pikisilmi oodanud üht toredat grillrestot, kus erilise tähelepanu all just Eestimaisest toorainest liha- ja kalaroad, mida valmistatakse restoranis sees olevas söeahjus. Meie restorani nimi Sarvik on väge täis ja viib meid juurte juurde tagasi!

Sarvik, kui veis, on uhke ja tugev loom, mis oli ka meie esivanematele jõu ja vabaduse võrdkujuks. Kui juba juurte juurde tagasi, siis roogade sütel küpsetamine on maitsvaim ja nüansirikkaim lähenemine. Sarviku köögis on unikaalne söegrillahi - tegemist on grilli ja ahju kombinatsiooniga moodsas tehnoloogilises võtmes. Söeahi annab võimaluse valmistada ehedalt ja värskelt grillroogasid profiköögis, otse külaliste silme all.

Avar privaatsaal maja teisel korrusel mahutab kuni 40 külalist. Saalis on kamin ning eraldi tualettruum. Lisaks sellele on ruumi paigaldatud väga võimas helisüsteem. Soovi korral saab aega sisustada ka kõrvaltoas asuva vene piljardi mängimisega. Ruum sobib hästi sünnipäevade või muude meeleolukate sündmuste korraldamiseks.

Tasuta parkimine maja sisehoovis.

Broneerimine

Soovin vabalaud.ee uudiskirja ja eripakkumisi
Lisa uus kommentaar