Broneeri

Samovar on olnud igal ajal mugavuse, soojuse, külalislahkuse ja kodukolde sümboliks. Ning ka meie soovime kinkida oma külalistele just nimelt selliseid tundeid!

Kokku hinnatud: 0

Gleb Dengub

42 restoran, 30 suveterrass

11 – 13

Staapli 3, Tallinn, Harjumaa, 10415

E     Suletud  
T     Suletud  
K     Suletud  
N     Suletud  
R     17:00 - 00:00  
L     17:00 - 00:00  
P     12:00 - 20:00  

Lisateenused
wifi, internet, merevaade, ligipääs ratastooliga, catering teenus, elav muusika, suveterrass, projektori võimalus, ärikohtumised

Lastele
-

Suhtluskeel
eesti, vene, inglise

Makseviis
kaardimaksed, sularaha, ülekanne, mobiilimakse

Märksõnad
söögikohad Tallinn, restoranid Tallinn, baarid Tallinnas, Tallinn restoranid, sushi Tallinnas, restoran Tallinn, Tallinna söögikohad, sushi Tallinn, restoranid Tallinnas, söögikohad Tallinnas, Tallinna restoranid, toidud allergikutele, laktoosivabad toidud, gluteenivabad toidud, kalamari, kalaroad, pardiliha, kammkarbid, kanaliha, lõhe, sinimerekarbid, Aasia toit, hiidkrevetid, mereannid, mereannisupp, veise sisefilee, veisefilee, eesti tooraine, grill road, tiramisu, sushi, boeuf a la tartar

Samovar on casual dining formaadis restoran-lounge. Miks just Samovar? Samovar kogus alati kõiki oma laua taha, olgu see pere, sõbrad või lihtsalt seltskond lõbutsevaid külalisi.

Samovar on olnud igal ajal mugavuse, soojuse, külalislahkuse ja kodukolde sümboliks. Ning ka meie soovime kinkida oma külalistele just nimelt selliseid tundeid! Meie menüü sobib igati kokku Noblessneri piirkonna arhitektuuriga – euroopa köök, kergete Skandinaavia varjunditega.

Peale euroоpa köögi on meil pakkuda suur sushi valik meie külalistele. Sushi peakokk omab 20-aastast töökogemust Moskvas ja Oslos ning on oma ala tõeline asjatundja!
Meie juures igaüks leiab endale midagi meelepärast, ning saab nautida meie maitsvaid kokteile või siis pokaali head veini!

Europark lähedal, on võimalus tulla ühistranspordiga bussid nr 73 ja nr 3.

Broneerimine

Ooteajaga reserveeringutele vastame esimesel võimalusel iga paari tunni tagant.
Soovin vabalaud.ee restoranide eripakkumisi
Lisa uus kommentaar