Reserveeri online

Naudi stiilselt!

Kokku hinnatud: 10

Lisateenused
wifi, internet, inva wc, suitsetamisruum või sigarituba, ligipääs ratastooliga, hommikusöök, päevapraad, elav muusika, püsikliendikaart, kinkekaart, suveterrass, terrass, konverentsiruum, projektori võimalus, koerasõbralik, perepäevad, toidukoolitused, majutus, ärikohtumised

Lastele
imiku mähkimiskoht, mängunurk või mängutuba, mänguplats õues, lastemenüü, laste söögitool

Suhtluskeel
eesti, inglise

Makseviis
kaardimaksed, sularaha, ülekanne

Märksõnad
Top 50, Parim Restoran 2015, Parim Restoran 2014, Parim Restoran 2013, pasta, lõhe, veiseliha, risotto, hamburgerid, kalaroad, pardiliha, Panna Cotta, Creme Brulee

GMP Clubhotel'i hoone kompleks koosneb vanast restoranihoonest ja uuest hoonest, mis järgib olemasoleva hoone arhitektoonikat. Pühajärve suunas avaneva terrassiga restoran. Restorani korpuse ja uusehitise vahel on kahekorruseline maht, mis on ühendusteeks ja ka arhitektuurseks distantsiks madalama ja kõrgema ning uue ja vana hoonemahu vahel.
Restoranihoone ehituslik osa on renoveeritud täielikult, kuid hoone arhitektuur on säilitatud. Nimetamisväärne on hoone kuulumine kaasaegse arhitektuuri kaitseühingu (DOCOMOMO) nimekirja.

Legendaarse Mai Roosna poolt projekteeritud Pühajärve restoran avati algselt 1960 a. Ja juba siis oli see pikki aastaid Lõuna Eesti kõige populaarsem pidutsemiskoht.Vahepeal pikalt tühjana seisnud ja nüüdseks põhjalikult renoveeritud hoones avati restoran uuesti 2009.a.detsembris. Uus ja stiilne ning igati kaasaegse kujundusega Pühajärve restoran on tuntust kogunud eelkõige hea teeninduse (""Otepää aasta ettevõte 2012""„Valgamaa parim teenindusettevõte 2010"") ja kvaliteetse toidu poolest (Eesti üks 50-st parimast restoranist 2013).

Parkimine on võimalik Otepää-Kääriku tee ääres asuvas avalikus parklas, kust pääseb otse restorani terrassile.

RESTORANI TUTVUSTAV VIDEO

VALGAMAAD TUTVUSTAV VIDEO

RESTORANI TUTVUSTAV VIDEO

Reserveerimine

Lisa uus kommentaar
Kadrin Vesman 09:06 22.05.2017

Toit oli hea ja atmosfäär suurepärane. Teenindus oli hea. Aga kuna teenindajaks oli õpilane, siis natukene häiris tema ebakindlus

Eduard Rääts 09:42 21.04.2017

Kõik oli super!

naine 22:43 27.01.2016

Nii toit kui atmosfäär oli meeldiv. Teenindaja, vaatamata sellele, et oli alles õpilane, suhtles viisakalt, veenvalt, asjalikult. Tundsime end hoolitsetuna.

naine Valgast 22:12 27.01.2016

Toidud väga head,teenindus kiire ja asjakohane,üldmulje kena ja puhas

head toidud 13:46 19.11.2015

Toidud olid väga head!

naine 22:38 17.11.2015

Ülihea toit, väga meeldiv ja asjalik teenindus. Erisooviga tegeleti meeldivalt, ei lubatud asjatult ning kuna soovi ei olnud võimalik täita, siis pakuti muid huvitavaid variante, millest üks saigi valitud. Aga jah, vaade laualt Pühajärve mõisapargile ning väga maitsev toit jätsid kustumatu mälestuse! Kindlasti teinekord jälle ja soovitan kõigile.

Tore koht 15:43 18.06.2015

Jäime väga rahule, tähistasime perega poja 1. klassi lõpetamist. Suurepärane söök ja teenindus. Sobib hästi väikeste lastega peredele. Hea võimalus õpetada väiksemaid pereliikmeid restoranis käituma ja sööma. Kindalsti külastame jälle!