Broneeri

Om House on Aasiast inspireeritud avatud köögiga restoran Tallinna südalinnas

Kokku hinnatud: 0

Nikita Kossenkov

158

Rotermanni 18/2, Tallinn, Harjumaa, 10111

E     12:00 - 23:00  
T     12:00 - 23:00  
K     12:00 - 23:00  
N     12:00 - 23:00  
R     13:00 - 01:30  
L     13:00 - 01:30  
P     13:00 - 23:00  

Restoran Om House kombineerib omavahel linnaliku stiili ja tervisliku eluviisi.
Meie eesmärk on pakkuda maitsvat, taskukohast ja tervisele kasulikku menüüd teadlikele suurlinlastele, kes soovivad saada kõrgeima kvaliteediga toorainetest valmistatud toitu. Meie aasiapärane menüü viib teid gastronoomilisele rännakule läbi ida maitsete ning lääne arusaamade.
Kui mõtisklete, mida aasiapärane täpselt tähendab, siis olete just õiges kohas. Meie aasiapärane menüü hõlmab erinevate rahvaste ja kultuuride roogasid üle terve Aasia mandri.
Ühest ja samast menüüst leiate kõrvuti traditsioonilise Jaapani sashimi, moodsas võtmes Vietnami köögiviljaroa, vürtsika Tai rohelise karri, traditsioonilise Hiina köögi.
Kui otsite midagi põnevat väljaspool oma tavapärast maitsete mugavustsooni, siis aasiapärane menüü pakub teile võimalusi kogeda midagi tavapärasest ja oodatust erinevat.
Kui olete kogenud külastaja, kutsume teid meie peakoka lauda
 
PRIVAATNE SÖÖGITUBA
Om.house'is on kaks privaatset söögituba. Mõlemad ruumid BRIGHT TATAMI ning LIGHT TATAMI mahutavad kuni 10 inimest, pakkudest võimalust nautida privaatselt Aasia roogasid nagu Korea BBQ, mida tuntakse kohapeal nimega Gogi-Gui (고기구이). See viitab Korea köögile iseloomulikule meetodile, kus söögilauale sisseehitatud gaasi- või söegrillil grillitakse peeneid lihaviile (nt veise- ja kanaliha) või krevette.
Söögiruumid sobivad ideaalselt privaatsete õhtusöökide, koosolekute ja muude eraürituste pidamiseks ning tähtpäevade tähistamiseks.
Baari kontseptsioon
Baar pole enam pelgalt meelelahutuslik koht, see peaks olema koht, mis pakub tervislikke tooteid ja meeldivat lähenemisviisi.
Meie baari kontseptsioon on segu teada-tuntud klassikalisest lähenemisest moodsas võtmes, mida toetavad uudsete lisanditega minimalistlikud, äratuntavad ja puhtad maitsed, mis sobivad nii põhjalikult läbimõeldud õhtu- kui ka päevamenüüga.
Olete oodatud nautima tervislikke ning ka päevasesse aega sobivaid jooke.
Alkohol pole enam baari kese, selleks on teie heaolu, tasakaal ja rahulolu!
Suvisel ajal ootab Om.house teid mugavale ja avarale soojendusega laudadega terrassile, mis mahutab kuni sada külastajat.

Kui söögist alustada, siis restorani köögis saavad kokku mitme Aasia piirkonna maitsed. Nii et kui teil juhtumisi peaks ette tulema olukord, kus üks seltskonna liige tahab minna Tai, teine Jaapani ning kolmas näiteks Korea söögikohta, siis Om.house on just selline restoran, kuhu kõik saavad rahulolevalt maanduda. Võimalusi jagub. Tahate lihtsalt õhtustada? Saab. Soovite ärilõunat või lõunapakkumist? Olge lahke! Saab ka väiksemas seltskonnas privaatse ruumi eralduses istuda, suuremas saalis einetamise taustaks avatud köögi melu jälgida, nautida peakoka lauda, popsida vesipiipu, sooja ilmaga terrassil aega veeta, muljetavaldavalt varustatud baari leti ääres aega veeta või siis õhtul DJ setti kuulatades seltskonnaga tšillida.

Europark parkla.
Rotermann club -10%

Broneerimine

Valitud päeval vabad ajad puuduvad!
BRIGHT TATAMI privaatruum kuni 10 inimest
LIGHT TATAMI privaatruum kuni 10 inimest
Ärikohtumine

Soovin vabalaud.ee restoranide eripakkumisi
Lisa uus kommentaar