Broneeri online

MEKK baaris kohtuvad tänapäevane Eesti joogikultuur ja Moodne Eesti KöögiKunst

Kokku hinnatud: 1
Restoran pakub online broneerimist, kinnitus saabub mõne sekundiga pärast broneeringu tegemist Sinu e-posti aadressile.

Ei kehti ooteajaga kellaaegadele!

Rene Uusmees

34

14 – 16

Suur-Karja 17, Tallinn, Harjumaa, 10148
(Hotell Savoy all, klubi Hollywood lähedal)

E     11:00 - 23:00  
T     11:00 - 23:00  
K     11:00 - 23:00  
N     11:00 - 23:00  
R     11:00 - 01:00  
L     11:00 - 01:00  
P     11:00 - 21:00  

Lisateenused
wifi, internet, inva wc, privaatruum või privaatsaal, ligipääs ratastooliga, päevapraad, püsikliendikaart, kinkekaart, suveterrass, terrass, konverentsiruum, projektori võimalus, lemmikloomasõbralik, kamin, majutus, ärikohtumised, TOP 50 restoran, lapsesõbralik

Lastele
lastemenüü, laste söögitool, joonistustarbed

Suhtluskeel
eesti, vene, inglise, soome

Makseviis
kaardimaksed, sularaha, ülekanne

Märksõnad
söögikohad Tallinn, Vanalinna restoranid, restoranid Tallinn, baarid Tallinnas, restoranid Vanalinnas, Tallinn restoranid, restoran Tallinn, Tallinna söögikohad, restoranid Tallinnas, söögikohad Tallinnas, Tallinna restoranid, ToiduNautleja TOP 2019, gluteenivabad toidud, kalaroad, pardiliha, lambaliha, lõhe, sealiha, taimetoit, veise sisefilee, eesti tooraine, isetehtud jäätis, isetehtud pelmeenid, sorbett, pelmeenid, parfee, võileivad

MEKK baaris alustame alati jookidest ja seejärel kombineerime sinna juurde meelepärased road. Kui restoranis MEKK on põhirõhk toidul ja joogipool toetab kõike head ja paremat, mida MEKK-i meeskond on loonud, siis baaris on lood vastupidi.

MEKK baaris on laiendatud viinavalik ja kohapeal valmistatud napsude menüü. Nende intensiivsete ja kargete jookide serveerimisele pööratakse eraldi rõhku ja tähelepanu. Loomulikult on lisaks kangetele jookidele esindatud ka kohapeal valmistatud karastusjoogid, klassikalised kokteilid, millele on Eesti maiku juurde antud.

MEKK baari toiduvaliku tähelepanu keskpunkt on MEKKseritel ehk külmade suupistete ja roogade valikutel, mis serveeritakse lauale vaagnatel. Mekserid tagavad maitserännaku nii nõudlikule elamusteotsijale kui meeleolukale sõpruskonnale, andes võimaluse proovida mitmeid roogasid, jagada neid kaaslastega ja veeta maitsva toiduga suisa terve õhtu!

Lisaks mekseritele, leiab menüüst ka toekamad terve toidukorra salatid, MEKK-i pearoad ja maitsvad desserdid. MEKK-i tuntud kvaliteet ja ehtsus on tagatud ka baaris!

Baaris on ka eraldi asetsev privaatruum – Linnamüüri kamber, mis sobib ideaalselt koosolekute, presentatsioonide, vastuvõttude, lõuna- ja õhtusöökide korraldamiseks. Lisaks privaatsusele leiab sealt iidse 13. sajandist pärineva linnamüüri, mis varjab sajanditetaguseid saladusi.

Suveperioodil saame rõõmu tunda päikseküllasest terrassist, millel on vaade õnnetoovale korstnapühkijale ja purskkaevule.

Õdus miljöö ja linna tuiksoonel asetsemine annab meie baarile eelise olla parimaks kohtumispaigaks. MEKK baaris oleme valmis võõrustama 34 külalist.

Linnamüüri kamber on sajandite hõngu kandev õdusa miljööga ruum, mis asub MEKK baari alumisel korrusel. Ideaalne koht, kus korraldada privaatseid lõuna- ja õhtusööke, meeleolukaid tähtpäevi ja toredaid koosviibimisi. Kuni 20 külalist mahutav ruum sobib ka seminaride ja koosolekute pidamiseks, mida saab nautida hubases keskkonnas.

Estraveli kaardiga kogu tavamenüü -10%, eripakkumistele ei rakendu.
Restoran pakub online broneerimist, kinnitus saabub mõne sekundiga pärast broneeringu tegemist Sinu e-posti aadressile.

Ei kehti ooteajaga kellaaegadele!

Broneerimine

Valitud päeval vabad ajad puuduvad!
Soovin vabalaud.ee restoranide eripakkumisi
Lisa uus kommentaar