Broneeri online

JÄÄ on maagiline!

Kokku hinnatud: 0
Restoran pakub online broneerimist, kinnitus saabub mõne sekundiga pärast broneeringu tegemist Sinu e-posti aadressile.

Ei kehti ooteajaga kellaaegadele!

Mihkel Võsotski

38

Jaama 8 / Haapsalu mnt. 8, Keila, Harjumaa, 76605

E     Suletud  
T     17:00 - 22:30  
K     17:00 - 22:30  
N     17:00 - 22:30  
R     17:00 - 23:00  
L     12:00 - 23:00  
P     Suletud  

Lisateenused
ligipääs ratastooliga, elav muusika, kinkekaart, terrass,

Lastele
-,

Suhtluskeel
eesti, inglise

Makseviis
kaardimaksed, sularaha

Märksõnad
toidud allergikutele, isetehtud jäätis, wifi, internet, ärikohtumised,

JÄÄ sai loodud selleks, et oma suurt kirge, maailmas kogetut, eestlastega jagada; et "tuua" ka Eestisse ootamatuid ja huvitavaid roogasid ning maitsekooslusi.

Oleme aastaid perega maailmas rännanud ja kohalikku toitu "jahtinud". See tähendab, et käime kohtades, kus käivad kohalikud ja üritame veeta erinevates riikides võimalikult kaua aega, et hakkaks nn. matsu tabama. Toit ei ole ilmtingimata Michelin või tänavatoit vaid kuidas juhtub - vahel nii, vahel naa.

Meie jaoks on toit kultuuri peegeldus ja selle oluline osa. Hästi teostatud ja läbi mõeldud roog võib luua kustumatuid mälestusi kogu eluks!

Kui vaatate JÄÄ menüüd, võib tekkida tunne, et menüü koostaja on vist veidi segaduses, sest riigid, mille roogasid pakume, on lihtsalt nii erinevad. Kinnitan teile, see pole nii! Ideid ja retsepte, mida erinevatest riikidest saadud, on metsikult palju ja tahan neid teiega jagada - Ladina-Ameerikast Aasiani.

Endale eriti südamelähedased on Jaapani, Lõuna-Korea, Tai ja Hiina köögid. Samas on ka Euroopas siin ja seal pärle, mis on mu maitsemeeled nii ära nõidunud, et olen sõitnud vahel täitsa spetsiaalselt teise riiki ja konkreetsesse restorani tagasi, et süüa seal uuesti unustamatut rooga (a'la näiteks Nürnbergi Blaue Zipfelit või Dijoni Oeuf en meurette'i).

Kui keegi ütleb "Aasia köök", siis minu jaoks tekitab see alati kohe küsimuse: missuguse riigi ja regiooni köök? Erinevate Aasia riikide toidulaud on kohati ikka VÄGA erinev! Näiteks arvatakse, et Hiina köök on kindlasti "venin" ja vürtsine, kuid see pole nii. Võta kasvõi Cantoni köök, see magedam, kui meie oma! Samas Sheshuani köök, paljalt peale vaatamisest hakkab draakon igast kehaõõnusest välja pressima.

Või näiteks Tai. Tai võõrustas meid nii mõnegi talve ja loomulikult, mis sa teed, kui toiduhuvi suur ja aega üle? Loomulikult käid mõned kokakoolid läbi! Nii ka meie pere. Tänu seal pikalt viibimistele ning ka kokakoolidele, on Tai köök meile väga südamelähedane. Kindlasti pakume autentset Tai kööki JÄÄs silma pilgutamata!
Lõuna-Korea ja Jaapan. Kuigi nad üksteist liiga palju ei "armasta", peavad need kaks riiki üksteise toidust väga lugu! Kohati ei saagi aru, kumb kummalt retsepte näpanud on, sest tehakse päris palju samasid asju ja samamoodi.

Siiski, pean tunnistama, et Jaapani köök on rikkam. Jah, Lõuna-Korea köök on üks meie lemmikutest, selle tõttu endalgi köögis Korea Grill ja Mookata pann, aga ütleme nii, et jaapanlased on siiski mitmekesisemad.

Igal juhul, luban, et mõlema kööki saab JÄÄs maitsta!

Kuna mõtteid, millist toitu teiega jagada, on tõesti palju, oleme otsustanud minna seda teed, et vahetame menüüs roogasid paari kuu tagant.

"Vein on õpitud maitse. Mida rohkem jood, seda rohkem jood!" minu enda tsitaat
Veiniarmastus viis meid selleni, et toome kõik JÄÄs pakutud veinid ise maale. Tegemist on väikeste-, kuid väga kõrgelt hinnatud veinimajadega. Jätkusuutlikuse printsiibist lähtudes pakume vaid vana maailma veine ja mulle.
Nii mõnigi vein meie valikus on kollektsionääri või tõsise veinisõbra jaoks maiuspala. Tulge kindlasti proovima!

Olen nii uhke, et meie meeskonnas on Mihkel Võsotski! Ta pole mitte ainult andekas peakokk, vaid tal on ka suurepärane mõistus, intelligentne huumor ning lisaks on ta lihtsalt väga armastusväärne inimene! Mihkel on noor mees, kuid temas on vana hing. Ta on tark, kuulab ära ja annab vajadusel nõu. Mihklel on super tiimikaaslane. Eestlased peaksid olema õnnelikud, et selline talent on Eestisse naasnud ja meiega maailmas õpitut-kogetut jagab!

JÄÄs saab kuulda elavat muusikat, nautida 7-käigulisi õhtusööke, pidada sünnipäevi kui korraldada erinevaid üritusi.

Parkimine tasuta Jaama tänaval. Õhtuti JÄÄ väikelapsi ei võõrusta. Laupäeviti, brunchi ajal võõrustame hea meelega viisakaid ja rahulikke lapsi.
Restoran pakub online broneerimist, kinnitus saabub mõne sekundiga pärast broneeringu tegemist Sinu e-posti aadressile.

Ei kehti ooteajaga kellaaegadele!

Broneerimine

Ooteajaga broneeringutele vastab restoran esimesel võimalusel!
Soovime olla kauem kui 3 tundi
Ärikohtumine
Sünnipäev
Pulma aastapäev
Võimalusel suveterrass

Soovin vabalaud.ee restoranide eripakkumisi
Lisa uus kommentaar