Broneeri

Me lähtume ideest: mida head oleme ise kogenud, seda tahame pakkuda ka oma külalistele

Kokku hinnatud: 0

Rain Käärst ja Allan Kuning

125

11 – 13

Veerenni 24, D korpus, Tallinn, Harjumaa, 10135
(Baltika kvartalis, lähedal on Moetänav)

E     11:00 - 15:00  
T     11:00 - 15:00  
K     11:00 - 15:00  
N     11:00 - 15:00  
R     11:00 - 15:00  
L     11:00 - 15:00  
P     11:00 - 15:00  

Lisateenused
wifi, internet, ligipääs ratastooliga, hommikusöök, catering teenus, suveterrass, terrass, projektori võimalus, ärikohtumised

Lastele
laste söögitool

Suhtluskeel
eesti, inglise

Makseviis
kaardimaksed, sularaha, ülekanne

Märksõnad
restoranid Tallinnas, toidud allergikutele, laktoosivabad toidud, gluteenivabad toidud, kalaroad, pardiliha, kanaliha, lõhe, sealiha, taimetoit, eesti tooraine, grill road, söömingud

Resto FORK päevamenüü on koostatud lihtsatest ja maitsvatest söökidest. Menüü on rahvusvaheline ja hõlmab meie kokkade lemmikuid kõikidest maailma köökidest. Me lähtume ideest: mida head oleme ise kogenud, seda tahame pakkuda ka oma külalistele.

Meie meeskond on samuti kirju ja see annab võimaluse nautida erinevaid maitseid. Igapäevane menüü on lihtsa ülesehitusega ning iga päev on meie peakokk pakkunud välja ühe maitsekombinatsiooni, mis on talle kõige meelepärasem. Teiste roogade puhul on külalisel võimalik valida endale meelepärane lisand ja kaste. Menüüs on igapäevaselt vähemalt üks kalaroog, vegetaarne roog, liharoog ja linnulihast toit. Lisaks on valikus salatibuffee ja supivalik, mis on hea võimalus just ruttajale kliendile.

Külalisele, kellel on rohkem aega ja soovib toitu nautida, pakume võimalust saada osa meie grill- ja BBQ restost. Valikus on viieroaline menüü. Toidud on hoolega disainitud pakkumaks maksimaalset kooslust põhitooraine ja lisandite vahel. Menüüs on nii liha kui kala, linnuliha ja vegetaarsed toidud. Enamus toite valmistame grillil või BBQ ahjus.
Meie juures on hea alustada kohe hommikul - kell 8:00 avame uksed ja kuni 11:00 pakume mõnusat hommikusööki koos erinevate hommikuroogadega. Värskendada saab ennast hea kohvivaliku ja värskete mahladega. Mahlad pressime kohapeal ja vitamiiniküllus on garanteeritud.

FORK resto sobib ideaalselt ka sündmuste korraldamiseks - meie saali saab rentida nii era- kui firmaüritusteks ning pakume ka catering teenust.

Parkimine on 1 tund tasuta külalisparklas või siis ligidal asuvates tasulistes parklates.

Broneerimine

Alla 10 inimese reserveeringuid vastu ei võeta. Reserveerida saab ainult grupireserveeringuid. Ooteajaga reserveeringutele vastab restoran esimesel võimalusel. Kiiremates küsimustes palume helistada restorani otsenumbrile.
Valitud päeval vabad ajad puuduvad!
Soovin vabalaud.ee restoranide eripakkumisi
Lisa uus kommentaar