Reserveeri online

EYJA on inspireeritud nordic toidukultuurist ja pakume oma nägemuse läbi mitte ainult maitsvat, vaid ka üllatavat kogemust nii taldrikul kui ka teeninduses

Kokku hinnatud: 0

Nikita Ulitin

34

11 – 14

Pronksi 19, Tallinn, Harjumaa, 10128
(Stockmannist diagonaalis üle tee)

E     11:00 - 15:00  
T     11:00 - 21:00  
K     11:00 - 21:00  
N     11:00 - 21:00  
R     11:00 - 21:00  
L     12:00 - 15:00  
P     Suletud  

Lisateenused
wifi, internet, hommikusöök, päevapraad, kinkekaart, ärikohtumised, lapsesõbralik suhtumine, brunch

Lastele
laste söögitool

Suhtluskeel
eesti, vene, inglise

Makseviis
kaardimaksed, sularaha

Märksõnad
kalaroad, kanaliha, lambaliha, sealiha, taimetoit, eesti tooraine, isetehtud jäätis, võileivad

EYJA on Tallinna restoran, kus hinnatakse põhjamaiselt värsket ja looduslähedast toitu. Restorani nimi EYJA (Islandi k. “saar”) sümboliseerib loodust (metsa, mis piirdub ja samas ühineb merega) ning selle puhtaid ande. Oleme inspireeritud nordic toidukultuurist ja pakume oma nägemuse läbi mitte ainult maitsvat, vaid ka üllatavat kogemust nii taldrikul kui ka teeninduses.

Meie juurde lõunale tulles või õhtusööki süües võite olla kindlad, et saate osaks mõnest põnevast ja esialgu ootamatust kooslusest. Kas olete varem söönud näiteks juurselleri tacot või puravikujäätist? Loodusel on varuks palju lihtsaid üllatusi nagu põdrasammal, jänesekapsas, seened ja marjad- kõik need leiavad rakendust EYJA poolt pakutavates toitudes ja jookides.

Toitude maitsestamisel ei kasutata suuresti peale soola ja pipra mitte midagi, kõik maitsed tuuakse välja läbi erinevate komponentide ja selle läbi, kuidas neid toiduaineid valmistatakse. Olgu siis selleks marineerimine, hapendamine või näiteks dehüdreerimine.

Joogikaart on valitud välja hoolikalt, et pakkuda maitseid, mida mujalt nii lihtsalt ei leia. Samuti pakume ehedat ja kvaliteetset kohvi. Americanot näiteks serveerime viisil, kus igaüks saab lisada kuumale kohvile just nii palju vett kui kanget Americanot juua soovitakse.

Laupäeviti ootame Tallinnas kõiki brunchile, mis on minimalistlik aga samas piisavalt rikkalik ja põnev! Teie ei pea tegema muud, kui valima laua ja nautima meie toite ja teenindust.

EYJA on suurepärane koht sünnipäevade ja firmaürituste korraldamiseks. Miks mitte korraldada näiteks sünnipäeva brunch? Leiame alati kõigile personaalse ja sobiliku lahenduse.

Autoga tulles arvesta Tallinna kesklinna tänavate parkimisvõimalustega (EYJA kohvik-resto asub tsoonis T7). Samuti asub EYJA’st üle tee Tartu mnt 15 parkla ja Tornimäe parkimismaja. Täpsem info meie kodulehel.

EYJA kohvik-resto ootab kõiki lõunasöögile, õhtusöögile ja laupäeviti brunchile!

Reserveerimine

Valitud päeval vabad ajad puuduvad!
Soovin vabalaud.ee uudiskirja ja eripakkumisi
Lisa uus kommentaar