Broneeri

Parim merevaatega restoran Tallinnas!

Kokku hinnatud: 1

Andres Allas

150

11 – 13

Pirita tee 56, Tallinn, Harjumaa, 10127
(Ajaloomuuseum)

E     Suletud  
T     10:00 - 20:00  
K     10:00 - 22:00  
N     10:00 - 22:00  
R     10:00 - 22:30  
L     10:00 - 22:30  
P     10:00 - 18:00  

Lisateenused
wifi, internet, inva wc, merevaade, privaatruum või privaatsaal, ligipääs ratastooliga, hommikusöök, catering teenus, elav muusika, kinkekaart, suveterrass, konverentsiruum, lemmikloomasõbralik, perepäevad, toidukoolitused, ärikohtumised, TOP 50 restoran, tordid ja kringlid ettetellimisega, lapsesõbralik

Lastele
mängunurk või mängutuba, mänguplats õues, lastemenüü, laste söögitool, laste sünnipäevad, lastehommikud, värviraamatud, joonistustarbed, mänguasjad, pusled

Suhtluskeel
eesti, vene, inglise, soome

Makseviis
kaardimaksed, sularaha, ülekanne, mobiilimakse

Märksõnad
toidud allergikutele, laktoosivabad toidud, gluteenivabad toidud, kalamari, kalaroad, pardiliha, kammkarbid, kanaliha, lambaliha, lõhe, pasta, sinimerekarbid, fondant, sealiha, hiidkrevetid, mereannid, mereannisupp, taimetoit, veise sisefilee, veisefilee, steik, eesti tooraine, pavlova, isetehtud jäätis, isetehtud pasta, isetehtud pelmeenid, küülikuliha, Panna Cotta, põdraliha, Cream Brulee, grill road, tiramisu, parfee, haneliha, kitseliha, austrid, hirveliha, söömingud, kaheksajalg, kalarestoran, konnakoivad, foie gras, boeuf a la tartar, pliinid, pannkoogid

Kas sa tead kus asub kõige ilusam vaade Tallinna lahele ja kus on võimalik seda nautida koos klaasikese šampanja ja parimate maitsetega otse vabaõhuterrassil? Kus asus esimese Vabariigi aegne populaarseim ja luksuslikum restoran-öölokaal Riviera Palais?

Meie oleme tulnud, et reisida ajas pisut tagasi ja tuua kuldajastu maitsed ja hõng pisut tänapäevasemal moel nüüd teieni. Taaselustame selle unikaalse restorani, ainulaadse klassikalise Prantsuse brasserie suunitlusega ja miljonidollari vaatega otse Tallinna lahele.

Oleme toonud kohale parima meeskonna, kes on üles kasvanud Saltrestorani kuumusest ja peadpööritavast köögimöllust ning rohkem kui valmis looma teile midagi erakordset hoopis teistes mastaapides.

Alustame igal hommikul kella 10st koos muuseumiga ja vaid jalutuskäigu kaugusel ootavad teid Tallinna parimad hommikusöögid, mille ideed oleme ühiselt loonud läbi oma maitseelamuste erinevatelt reisidelt.

Alates 12st pakume suurepärast toidukaarti, suunitlusega Pariisi käesoleva hetke tippbrasseriide valikule. Terve suve on avatud ilmselt suurim merevaatega terrass kõrgelt kaldapealselt, kuhu jätkub maitseid terveks päevaks ka meie väikesest grilliköögist.

Kui muuseum suleb ööuneks oma uksed, siis saab alguse maagiline muinasjutt öises Rivieras.

Meie brasserie toob maitsva koduse prantsuse suunitlusega toidu teile kätte ka asjakohase hinnatasemega nii suurtele kui väikestele ja just nagu seda võimalik nautida ka Prantsusmaal kohapeal. Igapäevaselt ootavad teid värsked mereannid alates austritest lõpetades klassikaliste Marseille stiilis merekarpidega, Boeuf a la tartari, värskete austrite, French toastide ja foie grasi, merquezi vorstide ja imeliste kreppide…Kas jätkame?

Pühapäeva hommikuti toome teieni kindlasti rikkaliku brunchihommiku.
Lisaks põhitoidukohale pakume võimalust pidada oma tähtpäevi, üritusi, laste sünnipäevi ühes meie põhjatutest lossisaalidest või hoopis imelises lossipargis, mis ühendatud filmimuuseumiga. Oleme avatud kõikidele teie soovidele ja organiseerime teile unistuste õhtusöögi või peoõhtu vastavalt teie soovidele, alustades glamuurse šampanja privaatõhtusöögiga kuni lõpetades firmaürituste ja laste sünnipäevade toitlustamisega. Ideid meil jätkub.

Jätkame kuldajastul väga populaarse kella viie teega, kus pakume parimat teevalikut ja sinne juurde maitsvaid suupisteid.

Igapäevaselt on meie juures võimalik nautida värskeid austreid ja sinna kõrvale klaasike või kaks parimat šampanjat või hoopis mõnusat kokteili…
Meie veinikaart saab olema hoolikalt valitud, parima hinna ja kvaliteedi suhtega.
Meie jaoks on väga tähtis just järeltulev põlvkond. Lapsed on meie tulevik ja seda fakti peab arvestama väga tõsiselt ka tänapäeva toidumaailmas. Meie pisut väiksematele külalistele saab olema tõenäoliselt innovatiivseim ja maitsvaim eraldi lastekaart, boonusena sadu ruutmeetreid vaba jooksu ja mänguala värskes õhus.

Arvestame oma söögikohas seoses Covid-19 põhjustatud erireeglitega ja pakume kindlasti ka takeaway teenust kogu menüüle.

Teie Tiina Kõresoo&team

Broneerimine

Ooteajaga reserveeringutele vastame esimesel võimalusel iga paari tunni tagant.
Valitud päeval vabad ajad puuduvad!
Soovin vabalaud.ee restoranide eripakkumisi
Lisa uus kommentaar
Ron 13:44 20.06.2020

kõik oli väga hea

Riin 14:03 18.06.2020

Menüü on söögikoha visiitkaart, praegusel kujul on see väga häiriv, kõik keeled on läbisegi eestikeelse menüü all. Soovitan kasutada eesti keelt valdava inimese abi, neil võõrkeelsetel sõnadel on eesti keeles tähendused olemas. Selle vastu eksivad mitmed söögikohad, kuid sellisel tasemel koht võiks ka menüü õigekirja oluliseks pidada.