Broneeri online

Parim merevaatega restoran Tallinnas!

Kokku hinnatud: 28
Restoran pakub online broneerimist, kinnitus saabub mõne sekundiga pärast broneeringu tegemist Sinu e-posti aadressile.

Ei kehti ooteajaga kellaaegadele!

Vladimir Proskurnin

150

Pirita tee 56, Tallinn, Harjumaa, 10127
(Ajaloomuuseum)

E     Suletud  
T     12:00 - 23:00  
K     12:00 - 23:00  
N     12:00 - 23:00  
R     12:00 - 23:00  
L     Suletud  
P     Suletud  

Kas sa tead kus asub kõige ilusam vaade Tallinna lahele ja kus on võimalik seda nautida koos klaasikese šampanja ja parimate maitsetega otse vabaõhuterrassil? Kus asus esimese Vabariigi aegne populaarseim ja luksuslikum restoran-öölokaal Riviera Palais?

Meie oleme tulnud, et reisida ajas pisut tagasi ja tuua kuldajastu maitsed ja hõng pisut tänapäevasemal moel nüüd teieni. Taaselustame selle unikaalse restorani, ainulaadse klassikalise Prantsuse brasserie suunitlusega ja miljonidollari vaatega otse Tallinna lahele.

Oleme toonud kohale parima meeskonna, kes on üles kasvanud Saltrestorani kuumusest ja peadpööritavast köögimöllust ning rohkem kui valmis looma teile midagi erakordset hoopis teistes mastaapides.

Alustame igal hommikul kella 10st koos muuseumiga ja vaid jalutuskäigu kaugusel ootavad teid Tallinna parimad hommikusöögid, mille ideed oleme ühiselt loonud läbi oma maitseelamuste erinevatelt reisidelt.

Alates 12st pakume suurepärast toidukaarti, suunitlusega Pariisi käesoleva hetke tippbrasseriide valikule. Terve suve on avatud ilmselt suurim merevaatega terrass kõrgelt kaldapealselt, kuhu jätkub maitseid terveks päevaks ka meie väikesest grilliköögist.

Kui muuseum suleb ööuneks oma uksed, siis saab alguse maagiline muinasjutt öises Rivieras.

Meie brasserie toob maitsva koduse prantsuse suunitlusega toidu teile kätte ka asjakohase hinnatasemega nii suurtele kui väikestele ja just nagu seda võimalik nautida ka Prantsusmaal kohapeal. Igapäevaselt ootavad teid värsked mereannid alates austritest lõpetades klassikaliste Marseille stiilis merekarpidega, Boeuf a la tartari, värskete austrite, French toastide ja foie grasi, merquezi vorstide ja imeliste kreppide…Kas jätkame?

Pühapäeva hommikuti toome teieni kindlasti rikkaliku brunchihommiku.
Lisaks põhitoidukohale pakume võimalust pidada oma tähtpäevi, üritusi, laste sünnipäevi ühes meie põhjatutest lossisaalidest või hoopis imelises lossipargis, mis ühendatud filmimuuseumiga. Oleme avatud kõikidele teie soovidele ja organiseerime teile unistuste õhtusöögi või peoõhtu vastavalt teie soovidele, alustades glamuurse šampanja privaatõhtusöögiga kuni lõpetades firmaürituste ja laste sünnipäevade toitlustamisega. Ideid meil jätkub.

Jätkame kuldajastul väga populaarse kella viie teega, kus pakume parimat teevalikut ja sinne juurde maitsvaid suupisteid.

Igapäevaselt on meie juures võimalik nautida värskeid austreid ja sinna kõrvale klaasike või kaks parimat šampanjat või hoopis mõnusat kokteili…
Meie veinikaart saab olema hoolikalt valitud, parima hinna ja kvaliteedi suhtega.
Meie jaoks on väga tähtis just järeltulev põlvkond. Lapsed on meie tulevik ja seda fakti peab arvestama väga tõsiselt ka tänapäeva toidumaailmas. Meie pisut väiksematele külalistele saab olema tõenäoliselt innovatiivseim ja maitsvaim eraldi lastekaart, boonusena sadu ruutmeetreid vaba jooksu ja mänguala värskes õhus.

Arvestame oma söögikohas seoses Covid-19 põhjustatud erireeglitega ja pakume kindlasti ka takeaway teenust kogu menüüle.

Teie Tiina Kõresoo&team
Restoran pakub online broneerimist, kinnitus saabub mõne sekundiga pärast broneeringu tegemist Sinu e-posti aadressile.

Ei kehti ooteajaga kellaaegadele!

Broneerimine

Ooteajaga broneeringutele vastab restoran otse esimesel võimalusel.
Võimalusel suveterrass
Võimalusel laste mängunurga juurde
Soovime olla kauem kui 3 tundi
Võimalusel privaatruum
Ärikohtumine
Sünnipäev
Pulma aastapäev
Söön restoranis kohapeal

Soovin vabalaud.ee restoranide eripakkumisi
Lisa uus kommentaar
Külli Idla 09:58 09.09.2022

Mõnusa atmosfääriga prantsuse köögiga hubane restoran!

Grete 09:21 31.08.2022

Väga ilus asukoht ja maalid seintel, mida uudistada. Teenindus oli väga armas ja sõbralik, oleks võinud veel julgemalt pakkuda lisa (vett, saia). Toidud suuri maitseelamusi ei tekitanud. Menüü on erinev võrreldes nende kodulehel olevaga.

Mari 09:17 29.08.2022

Teenindus oli natuke lappama läinud. Tütarlaps oli väga armas ja kena, aga kippus asju unustama. Istusime suveterrassil ja laud oleks võinud puhtam olla (kui tihti neid üldse pestakse?). Üks asi on taimedelt lendlev, aga seal oli reaalselt mingi moosiplekk ja tundus, et ka tolmu polnud keegi maha pesnud. Toit kahjuks ei tekitanud ka elamust. Võrreldes aasta taguse külastusega on paraku kvaliteet alla käinud.

Sergei Nikonov 08:13 03.07.2022

Всё прекрасно, но .... у нас был забронирован столик через вашу систему и нас похоже там не ждали. Хорошо, что были свободные столики и персонал оппративно решил эту проблему.

Victoria Luht 08:11 25.04.2022

Mõnus maitseelamus, sõbralik ja tähelepanelik teenindus, väga ilus koht. Meie pere lemmik restoran.

Erkki Vapper 13:38 16.02.2022

Ilus koht ja maitsev toit. Suure täituvuse korral ei suuda olemasolev personal hakkama saada.

Agnes 11:12 15.02.2022

Oli valentinipäeva eriüritus varieteenumbriga. ... mida esitati kahjuks teises toas. Kuid kuna muusika oli väga vali ja ruumi vähe, siis oli õige varsti selle üle hoopis hea meel. :D Kõrged laed võimendavad mürafooni, seega tuleb vestlemiseks veidi häält kõrgendada. Toidud olid maitsvad ja teenindaja tore. Ooteaeg oli päris pikk, kuid heas seltskonnas ongi tore aeglaselt süüa.

Marju 11:47 13.02.2022

Oli tore avastada uusi kohti.

Maire 15:20 21.11.2021

Õhtu oli super! Oli imeline LIVE bluusikontsert, mille andis Carvin Jones Texasest. Restorani omanike siiras ja avatud suhtumine tegid selle õhtu veel eriti meeldejäävaks. Soovime jätkuvat entusiasmi Tiina ja Risto Kõresoole taoliste õhtute korraldamiseks.

Koidula 13:42 21.11.2021

väga meeldiv oli nautida head muusikat ja maitsvat toitu, tore,kui selliseid õhtuid veel korraldatakse

Tom 00:17 01.11.2021

Super

Urve 17:52 04.08.2021

Kõik oli super! Aitähh! Teenindaja sõbralik, tähelepanelik, abivalmis. Tellisime erinevaid eelroogasid, mis kõik üllatasid, heas mõttes muidugi. Nii menüü tekst kui ülesehitus oli omapärane.:) Kokkuvõttes meeldiv gurmeenauding.

Marju Past 20:46 18.07.2021

Ilus ja hea

Gerli 10:30 20.06.2021

Väga maitsvad toidud ja lossi aias einestamise võimalus

Kristjan 21:23 18.06.2021

Väga mõnus elamus, soovitan!

Margus 17:59 15.03.2021

Lubatud lastenurk on muuseumiga kahasse. Õhtul. kui muuseum on kinni, siis seda kasutada ei saa.

Marko Privoi 21:40 15.09.2020

Asukoht ja toit olid head, ilm oli ka super (Augusti lõpp). Paraku ei olnud minu broneeringut kusagil kirjas aga kuna ruumi oli siis valisime ise laua. Meile ja kõrvallauda sattus teenindaja, kes tegeles rohkem teiste laudadega. Õnnes ühe teise toreda teenindaja kaudu saime oma tellitud toidud lõpuks kätte. Pidin kirjutama varem aga ununes. Tänaseks olen juba unustanud meile sattunud teenindaja nime.

Kairi 10:31 19.08.2020

Väga hea toit ja teenindus. Suurepärane asukoht. Nauditav on ilusa ilmaga olla terrassil ja kogeda imelisi vaateid.

Ron 13:44 20.06.2020

kõik oli väga hea

Riin 14:03 18.06.2020

Menüü on söögikoha visiitkaart, praegusel kujul on see väga häiriv, kõik keeled on läbisegi eestikeelse menüü all. Soovitan kasutada eesti keelt valdava inimese abi, neil võõrkeelsetel sõnadel on eesti keeles tähendused olemas. Selle vastu eksivad mitmed söögikohad, kuid sellisel tasemel koht võiks ka menüü õigekirja oluliseks pidada.