Reserve

Me lähtume ideest: mida head oleme ise kogenud, seda tahame pakkuda ka oma külalistele

Total rated: 0

Rain Käärst ja Allan Kuning

125

11 – 13

Veerenni 24, D corpus, Tallinn, Harju county, 10135
(Baltika quarter)

Mon     19:00 - 00:00  
Tue     19:00 - 00:00  
Wed     19:00 - 00:00  
Thu     19:00 - 00:00  
Fri     19:00 - 00:00  
Sat     12:00 - 00:00  
Sun     12:00 - 00:00  

Additional services
wifi, internet, wheelchair access, breakfast, catering, summer terrace, terrace, projector, business meetings

For children
childrens feeding chair

Languages
estonian, english

Payment method
payment card, cash, transfer

Tags
restaurant Tallinn, allergy sufferers, lactose intolerance, gluten intolerance, fish dishes, duck, chicken, salmon, pork, vegetarian food, Estonian raw material, grill food, feasts

Resto FORK päevamenüü on koostatud lihtsatest ja maitsvatest söökidest. Menüü on rahvusvaheline ja hõlmab meie kokkade lemmikuid kõikidest maailma köökidest. Me lähtume ideest: mida head oleme ise kogenud, seda tahame pakkuda ka oma külalistele.

Meie meeskond on samuti kirju ja see annab võimaluse nautida erinevaid maitseid. Igapäevane menüü on lihtsa ülesehitusega ning iga päev on meie peakokk pakkunud välja ühe maitsekombinatsiooni, mis on talle kõige meelepärasem. Teiste roogade puhul on külalisel võimalik valida endale meelepärane lisand ja kaste. Menüüs on igapäevaselt vähemalt üks kalaroog, vegetaarne roog, liharoog ja linnulihast toit. Lisaks on valikus salatibuffee ja supivalik, mis on hea võimalus just ruttajale kliendile.

Külalisele, kellel on rohkem aega ja soovib toitu nautida, pakume võimalust saada osa meie grill- ja BBQ restost. Valikus on viieroaline menüü. Toidud on hoolega disainitud pakkumaks maksimaalset kooslust põhitooraine ja lisandite vahel. Menüüs on nii liha kui kala, linnuliha ja vegetaarsed toidud. Enamus toite valmistame grillil või BBQ ahjus.
Meie juures on hea alustada kohe hommikul - kell 8:00 avame uksed ja kuni 11:00 pakume mõnusat hommikusööki koos erinevate hommikuroogadega. Värskendada saab ennast hea kohvivaliku ja värskete mahladega. Mahlad pressime kohapeal ja vitamiiniküllus on garanteeritud.

FORK resto sobib ideaalselt ka sündmuste korraldamiseks - meie saali saab rentida nii era- kui firmaüritusteks ning pakume ka catering teenust.

Parkimine on 1 tund tasuta külalisparklas või siis ligidal asuvates tasulistes parklates.

Reservation

I wish to receive the vabalaud.ee newsletter and special offers
Add a new comment