La Luna on duo, kuhu kuuluvad kirglik Kuuba muusik Ruber Veliz ning Eesti flöödi- ja klahvpilli virtuoos Liina Fidelman. Ruber on paljudele tuntud ka tänu telesaatele „Ma näen su häält". Koos loovad nad energilise ja meeleoluka atmosfääri igale sündmusele. Repertuaar on väga lai, sisaldades parimaid palu reggaeton’ist, funk’ist, rock’n’roll’ist, jazz’ist, salsast, bachatast ja bossanovast.
Vahva tüdrukute bänd nimega Randevuu koosneb kahest säravast lauljast: Reelikast ja Marylinist. Nad esitavad parimaid palu nii nostalgilisest 90ndate retromuusikast kui ka kuumadest tänapäeva tantsuhittidest.
Jüri Homenja on armastatud Eesti laulja, kes on juba 40 aastat rõõmustanud publikut üle kogu Eesti oma ainulaadsete lugudega. Ta loob ja salvestab ise oma muusikat ning kannab auväärset „Kuldne Plaat" tiitlit. Õhtu jooksul kõlavad tema armastatuimad palad – oodatud on kõik, kes hindavad ehedat Eesti muusikat!
DJ Andrus Kuzmin miksib muusikat juba 1990. aastast. Selle aja jooksul on ta mänginud sadadel üritustel, sealhulgas suurtel festivalidel. Kombineerides aastakümnete pikkuse kogemuse ja tipptasemel tehnika, loob ta igal üritusel meeldejääva atmosfääri.
Nad tulevad taas! Kui tahad korralikult tantsu lüüa, siis ansambel The Guys ei jäta kedagi külmaks. Teie eest hoolitsevad kaks kuuma kutti, kes tantsutavad Teid terve õhtu ajatute hittide saatel, millest on tehtud omapärased cover’id. Äratundmisrõõm on garanteeritud!