Heategevussündmus lapsed söönuks Siidrifarmis

Virla küla, Kose vald, Harju maakond, 75021

Väike pidu katab suure laua 26. septembril 2019.a kell 18.00 Siidrifarmis.

Eestis on tuhandeid vaesuse piiril elavaid peresid, kus lastele täisväärtusliku toidu tagamine on väga raske. Samal ajal jääb Stockholmi Keskkonnainstituudi Tallinna Keskuse tehtud uuringu andmetel Eesti toidupoodides müümata ligikaudu 12 000 tonni toidukaupa aastas – sh kõige enam jääb kasutuseta puu- ja köögivilju, liha- ja kalatooteid ning pagaritooteid.

Vaesuse ja igapäevase täisväärtusliku toidu puuduse leevendamisega tegeleb Eestis üleriigiline heategevusorganisatsioon Eesti Toidupank, kelle abisaajatest 2/3 on lapsed. Toidupanga eesmärk on viia toitu sealt, kus on ülejääk, neile, kel sellest on puudust.

Eesti Toidupanga toimimise toetuseks korraldame juba kolmandat aastat heategevuslikku õhtusööki Lapsed Söönuks. 2019. aasta heategevussündmuse eesmärk on koguda 30 000 eurot, mille abil toetada Lõuna-Eesti Toidupankade toimimist. Fookuses on Viljandi, Tartu, Valga, Põlva ja Võru toidupangad – nendes piirkondades elab suhtelises vaesuses ligikaudu 9000 last, kes ei pruugi igapäevaselt saada täisväärtuslikku toitu. Visualiseerime: 9000 inimest – sama palju kontserdikülastajaid mahutab nt Saku Suurhall ning peaaegu 2 korda nii palju suusatajaid kui startis sel aastal Tartu maratonil!

26. septembril Kose vallas asuvas Siidrifarmis toimuval 100% heategevuslikul õhtusöögil osalevad Eesti parimad restoranid Leib, Noa Peakoka Pool, Angelica Udeküll, Joel Ostrat ja Meat Market, kes aitavad seeläbi Toidupangal oma missiooni ellu viia. Muusikalise elamuse eest hoolitsevad DJ Heidi Purga, Trad Attack ja Jarek Kasar. Õhtusöögil toimub ka heategevuslik kunstioksjon. Õhtut juhivad Heleri Rande ja Aivar Kuusk.

Heategevussündmuse Lapsed Söönuks teeb eriliseks 100%-line vabatahtlikkus ja sponsorlus - kogu õhtusöögi sisend alates töötundidest, toorainekulust kuni esinejateni tuleb osalejate poolt annetustena, olles seeläbi suurepärane näide kogukondlikust vastutustundest ja tahtmisest Eesti laste elu parandada.


Kutsume Teid osalema heategevuslikul õhtusöögil ja seeläbi Toidupanga tegevusele kaasa aitama.

Pilet õhtusöögile maksab 125 EUR ning sisaldab menüüd, joogivalikut ja meelelahutust. Transpordi eest Tallinnast ja Tartust Siidrifarmi ning tagasi hoolitseb Hansabuss. VIP pilet maksumusega 250 EUR sisaldab lisaks Audi transferi Tallinnast, tervituskohtumist TradAttackiga ning istekohta parima vaatega laus.

Õhtusöögi piletitulu annetatakse 100% Eesti Toidupangale.

Kui teil ei ole võimalik osaleda sündmusel, aga soovite aidata Eesti Toidupankade võrgustikul jõuda suurema hulga abivajajateni, siis on teil võimalik teha annetus Eesti Toidupanga annetuskontole: SA Eesti-Hollandi Heategevusfond a/a EE982200221049027713 (Swedbank)

Osalevate restoranide nimel
Kristjan Peäske
Leib Restorani peremees

Piet Boerefijn
Eesti Toidupanga tegevjuht


Koht lauas ettemaksuga (0.00 €)
Arve saadetakse e-maili peale