Broneeri

Sagadi - 550 aastat külalislahkust!

Kokku hinnatud: 0

Maren Rits

100

14 – 16

Sagadi mõis, Sagadi küla, Haljala vald, Lääne-Virumaa, 45403
(Sagadi mõis)

E     12:00 - 22:00  
T     12:00 - 22:00  
K     12:00 - 22:00  
N     12:00 - 22:00  
R     12:00 - 22:00  
L     12:00 - 22:00  
P     12:00 - 22:00  

Lisateenused
wifi, internet, inva wc, privaatruum või privaatsaal, hommikusöök, catering teenus, kinkekaart, suveterrass, konverentsiruum, projektori võimalus, lemmikloomasõbralik, kamin, perepäevad, majutus, ärikohtumised, saunapidu, lapsesõbralik

Lastele
lastemenüü, laste söögitool

Suhtluskeel
eesti, vene, inglise, soome

Makseviis
kaardimaksed, sularaha, ülekanne

Märksõnad
toidud allergikutele, laktoosivabad toidud, gluteenivabad toidud, kalaroad, lambaliha, risotto, sealiha, taimetoit, eesti tooraine, isetehtud jäätis, isetehtud pelmeenid, põdraliha, sorbett, pelmeenid, parfee, söömingud, pannkoogid, metsseapraad, karupraad, seenesupp,

Sagadi mõis asub Lahemaa rahvuspargis, tunnise autosõidu kaugusel Tallinnast. Terviklikult renoveeritud mõisakompleks koos parkidega on imekaunis keskkond nii puhkuseks kui ka edukateks töökohtumisteks.

Sagadi mõisa restorani toitude põhirõhk on kohalike talunike kasvatatud ja kohalike metsade pakutud toorainel. Kuna eriliselt meeldib peakokale valmistada toite on ulukilihast, siis leiab menüüst nii metsseaprae, külmsuitsutatud põdraliha kui ka haruldase Lahemaa karuprae.
Vastavalt hooajal on menüüs ka erinevad metsaannid, marjadest seente ja samblikeni.

Mõisaproua porgandikook on menüüs olnud juba üle kümne aasta ning omamoodi legendiks muutunud.

Sagadi mõisa restoranile on omistatud märgis "" Põhja-Eesti kohalik toit"", mis annab kinnitust, et kasutame maksimaalselt kohalikku toorainet ning tooteid.

Sagadi mõisakompleksis on võimalik pidada ärilõunaid, koosolekuid, sünnipäevi ja muid koosviibimisi väga erineva miljöö ning suurusega ruumides. Alates hotelli restoranist ja konverentsisaalidest kuni looduskooli õppeklasside, jääkeldri saunade ning härrastemaja pidulike salongide ja saalideni välja. Kõige suurematele pidudele härrastemaja kahel korrusel kutsume kuni 250 külalist.

Sagadi mõisakompleksis on tasuta parkimine. Restorani külalistele soovitame parkimist kellatorni ees või hotelli kõrval looduskooli parklas.

Broneerimine

Soovin vabalaud.ee restoranide eripakkumisi
Lisa uus kommentaar