Reserveeri online

Restoran mere ääres, Merriti ja Jaani kodus!

Kokku hinnatud: 1

Merrit Kiho

20

14 - 16

Jaaniranna talu, Kolga - Aabla küla, Juminda poolsaar, Kuusalu vald, Harjumaa, 74717

E     13:00 - 20:00  
T     13:00 - 20:00  
K     13:00 - 20:00  
N     13:00 - 20:00  
R     13:00 - 20:00  
L     13:00 - 20:00  
P     13:00 - 20:00  

+372 513 5786, [email protected]

Lisateenused
wifi, internet, privaatruum või privaatsaal, kinkekaart, suveterrass, terrass, koerasõbralik, kamin, catering teenus, konverentsiruum, ärikohtumised, toidukoolitused, koolitused

Lastele
-

Suhtluskeel
eesti, vene, inglise

Makseviis
kaardimaksed, sularaha, ülekanne

Märksõnad
Top 50, Parim Restoran 2014, Parim Restoran 2013, Parim Restoran 2012, Eesti köök, lõhe, kalaroad, ettetellimisega restoran, taimetoit

Kodurestoran MerMer võõrustab oma külalisi juba neljandat aastat. Armastame ise heast toorainest valmistatud toitu ja soovime seda ka oma külalistele pakkuda. Mereäärse restoranina peame enesestmõistetavaks, et aukohal on Kolga lahe kala.

Igale siia sööma tulevale seltskonnale teeme me personaalse pakkumise. Menüü sõltub eelkõige kraamist, mis värskena kätte tuleb ja kindel on vaid see, et kõht saab mõnusalt täis. Kolmekäiguline lõuna- või õhtusöök algab 29-st eurost inimese kohta, rohkemkäiguline 33-st eurost inimese kohta, üllatusmenüü 35 eurot inimese kohta.

Sügis-talvisel hooajal on aukohal aeglaselt küpsevad pajaroad, lihast eelistame lammast, küülikut, metslooma ning lihaveist. Kõrvale pakume naabertalu peete, porgandeid, suvikõrvitsat. Kõrvitsast ja pastinaagist miksime kokku vürtsika püree. Kui aga kalur Lauri kala kätte saab (ja seda ta saab), siis on liha asemel võimalik valida meie mere kala.
Üks iseärasus veel. Lastemenüüd meil ei ole ega ka tule, sest oleme veendunud, et lapsi tuleb maast-madalast harjutada päris toiduga. Meil siin söövad paariaastased isukalt nii liha kui kala, pisut vanemad ei põlga ära sinna juurde ka vürtsikat peremehe tehtud pestot.

Kokkuleppel maaletoojatega on meie kodurestorani eelistuseks need veinid, milliseid on väga vähestes kohtades võimalik proovida. Supermarketi riiulilt usun, et neid ei leia. Kindlasti on valik subjektiivne, sest pakume toidu kõrvale veine, mis meile endile maitsevad. Samas aga kui külaline tahab kala juurde punast ja liha kõrvale valget, siis miks mitte. Norrakad näiteks joovad tursa kõrvale punast veini! Klaasiga pakutavate veinide hinnad alates 3,50; pudeliga pakutavate veinide hinnavahemik 16 kuni 48 eurot.
Kangematest jookidest on olemas viin, valge armanjakk, kalvados, viski, konjak, rumm.

Kõige õigem on öelda, et meil on "oma köök", kus kasutame võimalikult palju eestimaist toorainet, mida miksime vahemereliste vürtside ja põhjamaade kargusega.

Kodurestoranis saab pidada ärilõunaid, erinevaid kohtumisi, koolitusi ja seminare, pulmi, sünnipäevi jne.

Asuma Tallinna kesklinnast 60km kaugusel.

Reserveerimine

Valitud päeval vabad ajad puuduvad!

Jõulumenüü kodurestoranis MerMer

Pakkumine kehtib 06.01.2019

Ilus pärastlõuna loojuva päiksekuma saatel või hoopiski küünlasäras õhtusöök tavapärasest linnasaginast eemal Merriti ja Jaani hubases kodus ehk siis kodurestoranis MerMer.

Lisa uus kommentaar
Õie Tõemets 09:19 30.05.2016

toit oli väga hea, aga seda kõike oli liiga palju..