Broneeri

Restoran mere ääres, Merriti ja Jaani kodus!

Kokku hinnatud: 5

Merrit Kiho

20

Jaaniranna talu, Kolga - Aabla küla, Juminda poolsaar, Kuusalu vald, Harjumaa, 74717

E     13:00 - 18:00  
T     13:00 - 18:00  
K     13:00 - 18:00  
N     13:00 - 18:00  
R     13:00 - 18:00  
L     Suletud  
P     Suletud  

Kodurestoran MerMer võõrustab oma külalisi juba 12 aastat järjest. Armastame ise heast toorainest valmistatud toitu ja soovime seda ka oma külalistele pakkuda. Mereäärse restoranina peame enesestmõistetavaks, et aukohal on Kolga lahe kala.

Igale siia sööma tulevale seltskonnale teeme me personaalse pakkumise. Menüü sõltub eelkõige kraamist, mis värskena kätte tuleb ja kindel on vaid see, et kõht saab mõnusalt täis. Kolmekäiguline lõuna- või õhtusöök algab 29-st eurost inimese kohta, rohkemkäiguline 33-st eurost inimese kohta, üllatusmenüü 35 eurot inimese kohta.

Sügis-talvisel hooajal on aukohal aeglaselt küpsevad pajaroad, lihast eelistame lammast, küülikut, metslooma ning lihaveist. Kõrvale pakume naabertalu peete, porgandeid, suvikõrvitsat. Kõrvitsast ja pastinaagist miksime kokku vürtsika püree. Kui aga kalur Lauri kala kätte saab (ja seda ta saab), siis on liha asemel võimalik valida meie mere kala.
Üks iseärasus veel. Lastemenüüd meil ei ole ega ka tule, sest oleme veendunud, et lapsi tuleb maast-madalast harjutada päris toiduga. Meil siin söövad paariaastased isukalt nii liha kui kala, pisut vanemad ei põlga ära sinna juurde ka vürtsikat peremehe tehtud pestot.

Kokkuleppel maaletoojatega on meie kodurestorani eelistuseks need veinid, milliseid on väga vähestes kohtades võimalik proovida. Supermarketi riiulilt usun, et neid ei leia. Kindlasti on valik subjektiivne, sest pakume toidu kõrvale veine, mis meile endile maitsevad. Samas aga kui külaline tahab kala juurde punast ja liha kõrvale valget, siis miks mitte. Norrakad näiteks joovad tursa kõrvale punast veini! Klaasiga pakutavate veinide hinnad alates 3,50; pudeliga pakutavate veinide hinnavahemik 16 kuni 48 eurot.
Kangematest jookidest on olemas viin, valge armanjakk, kalvados, viski, konjak, rumm.

Kõige õigem on öelda, et meil on "oma köök", kus kasutame võimalikult palju eestimaist toorainet, mida miksime vahemereliste vürtside ja põhjamaade kargusega.

Kodurestoranis saab pidada ärilõunaid, erinevaid kohtumisi, koolitusi ja seminare, pulmi, sünnipäevi jne.

Asuma Tallinna kesklinnast 60km kaugusel.

Broneerimine

Ooteajaga reserveeringutele vastab restoran esimesel võimalusel. Kiiremates küsimustes palume helistada restorani otsenumbrile.
Valitud päeval vabad ajad puuduvad!
Soovin vabalaud.ee restoranide eripakkumisi
Lisa uus kommentaar
Margit 09:06 30.07.2022

Suurepärane koht, tore pererahvas ja mõnus kõhutäis ideaalse merevaatega :)

Kristel Karro 09:38 02.08.2019

Nii tore oli! Pererahvas oli mõnusalt kodune, toit oli lihtne ja maitsev, atmosfäär idülliline! Nautisime!

Piibe Piirma 09:06 20.07.2019

Väga hea toit ja kena pererahvas! Õnneks ilm ka soosis meie ettevõtmist, sest mere ääres oli tõesti tore olla.

Andrus 19:37 14.07.2019

Mer- Mer seisab Aias, kus professionaalne hool ja asjatundlikus kokku saavad. Kogu ettevotmine saab lennukuse loomerõõmust. Vapustavalt vaimustav!

Õie Tõemets 09:19 30.05.2016

toit oli väga hea, aga seda kõike oli liiga palju..