Broneeri

Mantel ja Korsten - meie armas väike roheline puumajake punase katusega ning uhke mantelkorstnaga Kadriorus.

Kokku hinnatud: 2

Peakokk - Jüri Vainküla, sommeljee - Rain Veskimäe

65 kohta kokku; 8 inimest Korstna toas, 8-10 inimest verandal

11 – 13

Jaan Poska 19a, Tallinn, Harjumaa, 10150

E     Suletud  
T     17:00 - 23:00  
K     17:00 - 23:00  
N     17:00 - 23:00  
R     17:00 - 23:00  
L     12:00 - 23:00  
P     Suletud  

Restoran Mantel ja Korsten – meie armas väike roheline puumajake punase katusega ning uhke mantelkorstnaga. Nii saigi ka oma nime meie uus restoran – kauni mantelkorstna järgi, mis ilutseb restorani keskel ning on antud aja hetkel ainus mantelkorsten Kadriorus. Seda korstna võlu saavad nautida ka meie külastajad – oleme mantelkorstnasse teinud eraldi väikse privaatse söögitoa.

Ega meil polnud suurt soovi teha veel üks restoran, aga vahest elus juhtub asju nii ka selle kohaga, et üks asi viis teiseni. Mantlis on meie jaoks kaks väga erilist inimest – uue restorani juhataja ja sommeljee Robert Põld ning peakokk Jüri Vainküla, kes on meiega töötanud juba restoran Mooni algus aegadest, mis tähendab juba üle 8.aasta ning oma võimete ja ambitsiooniga seal on lae saavutanud. Võib öelda küll, et tegime selle restorani neile, sest kaks suurepärast inimest, kes oskused ja võimed on kasvanud suuremaks, kui saime Moonis pakkuda – nüüd saavad nad õnneks ennast siin Mantlis ja Korstnas proovile panna.

Robert on pannud kokku joogikaardi, mida ta ise suurima naudinguga tutvustab külalistele. Kolm valget ja kolm punast ning kaks vahuvein, mida klaasiga pakume, ei ole “mugavusveinid”. Paar haruldast kanget jooki (kasahhi ökoviin näiteks) veel lisaks ning köögis tihti podisevad potid, mille sisu läheb kokteilide ja majanapside tegemiseks.

Uues restoranis pakume autorikööki, kus menüüs võib leida nii mõõkkala kui ka makrelli aga ka peeti ja värsket kapsast ning miks mitte ka harknääret. Lühidalt üritame pakkuda erinevaid Vahemere tuulte poolt pakutavaid mõtteid ning põnevaid veine ja jooke sinna kõrvale.

Kui restoran Kolm Sibulat on restoran Mooni vend, siis teeme nii, et
Mantel ja Korsten on nende väike õde.
Tere tulemast!

Parkimine: Jaan Poska tänaval, kesklinna tsoon. Hoovis 3 kohta.

Broneerimine

Ooteajaga reserveeringutele vastame esimesel võimalusel iga paari tunni tagant.
Soovin vabalaud.ee restoranide eripakkumisi
Lisa uus kommentaar
Teele 13:24 10.10.2020

Mõnus restoran!

Annika 11:17 23.09.2020

Super elamus!