Reserveeri online

Restoran Farm on kaasaegse Eesti köögi restoran

Kokku hinnatud: 31

Lisateenused
wifi, internet, ligipääs ratastooliga, elav muusika, konverentsiruum, projektori võimalus, kamin, majutus, avatud köök

Lastele
lastemenüü, laste söögitool

Suhtluskeel
eesti, vene, inglise

Makseviis
kaardimaksed, sularaha, ülekanne

Märksõnad
Silverspoon winner 2016 – Best Estonian Cuisine, toidud allergikutele, laktoosivabad toidud, gluteenivabad toidud, taimetoit, lõhe, kalaroad, veisefilee, pardiliha, hirveliha, sealiha, isetehtud sorbett, isetehtud jäätis

Kodanliku aja jõuka Eesti talu atmosfäär keskaegse Tallinna südames ja tõeliselt eestimaiste toodete uus maitse tänapäeva kulinaaria võtmes.

Restorani Farm sõbralikud peremehed tippkokk Dmitri Rooz ja peakokk Mihkel Kalbus, kes on pannud kokku ainulaadse menüü, mis põhineb parimate Eesti talupidajate värsketel toodetel, kutsuvad külla kõiki, kes soovivad tutvuda tänapäeva Eesti köögiga ja mõnusalt lõõgastuda.

Asukoht, hubane miljöö ja kamin, nimekate kokkade kõrge töökultuur, eksklusiivne serveerimine ja toidu kvaliteet, panoraamvaatega avatud köök, kohaliku tooraine ja värske ulukiliha kasutamine, naturaalsed omatooted, ürdid ja hoidised, eksklusiivne kohv - kõik on selleks, et tunda end nagu Eesti kodus. 

Parimad hooajalised ja kättesaadavad kohalikud toorained, värsked ja kvaliteetsed toidukaubad mujalt maailmast ning toiduvalmistamise viisid minevikust tänapäevani iseloomustavad Restorani Farm kõige paremini. Neid mõtteid, teostust ja toite aitavad ellu viia ebatraditsioonilised serveerimisvahendid - puit, malm, paber, klaas, tekstiil - seda kõike selleks, et külalistel ja kokkadel endil oleks huvitav seda kõike teha ning tarbida. Restoran Farm ei hakka pretendeerima innovaatilisema restorani tiitlile, sest kõike neid materjale on ka enne kasutatud, Farm soovib seda teha vaid loomulikul viisil ja kindla eesmärgiga, pannes rõhku just serveeritava toidu kvaliteedile. Farmis söögiga liialt mängita, iga komponent toidus on hoolikalt valitud ja vajalik, ei midagi ülearust. 

Söögi modernsust rõhutab praktiliselt 360-kraadise panoraamvaatega avatud köök, millest on saanud interjööri kaunistus. Täisklaasitud köök eraldab saali köögile loomulikust mürast, aurudest ja toitude lõhnadest. Avatud köök annab kokkadele ja külastajatele võimaluse söögi valmimise protsessis üksteist näha. Köögi läbipaistvus peegeldab otsesel viisil Farm’i toidu ausust.

Farmi taustal kostab linnulaul, hobuste, lehmade ning maaelu argipäevahelid, mida täiendab lõdvestav kaasaegne instrumentaalne muusika.

Reserveerimine

Ooteajaga reserveeringutele vastame paari tunni jooksul.

Eripakkumine restoranis Farm

Pakkumine kehtib 30.09.2017

Kõik, kes teevad broneeringu vabalaud.ee kaudu, saavad esimese pokaali kodumaist marjaveini kingituseks.

Lisa uus kommentaar
Andrei 12:05 04.07.2017

Everything good, food and atmosphere.

Pete 07:38 30.05.2017

Fantastic food, fantastic atmosphere!

Martin 13:53 07.05.2017

Suurepärane toit, teenindus ja atmosfäär restoranis. Kahtlemata mu lemmik restoran praeguse seisuga Tallinnas. Hubane ja rahulik, ruumi on küllaga. Endale meeldib ka see, et saan näha kokkasid toimetamas. Teenindus - suurepärane. Mitmel korral isegi ei pannud tähele kui klaasi täideti (olen kuulnud ütlust, et kui restoranis etteakandja tegevust jutu sees ei märka, on ta tasemel ). Soovitan kahtlemata kõigile.

Kadri 10:06 04.05.2017

Väga meeldiv!

Pavel 09:04 15.04.2017

Очень долго ждали на входе пока проводят к столу, отвели не к тому, пришлось пересесть. Рыба не очень понравилась. Очень вкусный хлеб и лимонад. Дизайн помещения очень красивый

Marju 16:08 18.03.2017

Toit,miljöö, teenindus kõik super. Soovitan.Väga mõnus koht ja super rahul .

Anzelika 10:23 06.03.2017

väga hea toit, kena koht ja super teenindus

Erki Järvi 13:42 05.03.2017

Väga meeldiv ja sõbralik teenindus, maitsev toit, huvitav interjöör.

Külastaja 09:02 28.01.2017

Koht, toit ja teenindus kõik 5+

Külli Idla 14:59 24.01.2017

Oli väga meeldiv õhtu maitsva söögiga hubases interjööris. Teenindus samuti priima! Edu teile!

Triinu Aruoja 09:01 22.12.2016

Äärmiselt maitsvad söögid. Mõnus atmosfäär ja põnev interjöör ning suurepärane teenindus!

Katre 10:24 08.12.2016

Soovitan kõigile!

T.R. 21:22 11.10.2016

Valisime teadlikult õhtusöögiks just selle restorani, kuna eelnev kogemus oli väga positiivne. Toit äärmiselt maitsev, interjöör piisavalt privaatne, erilist äramärkimist vajaks ka teenindus - sa oled kogu aeg teenindaja tähelepanu objektiks ja võid täiesti kindel olla, et õigel ajal lisatakse veini, viiakse tühi taldrik ära ja tuntakse huvi, kas kõik on hästi. Super tänu neile! Ainuke miinus- veinikaart kodulehel ei vasta veinikaardile kohapeal (hinnad!)

Karin Aguraiuja 22:38 17.06.2016

Teenindus oli väga hea, huvitavalt sisustatud restoran. Maitses imehästi eelroog küülikumaksapasteet.

Ene-Ly 17:52 21.03.2016

Vàga hea teenindus, vàga maitsev sòòk, vàga huvitav internòòr. Aitàh!

Ellen Simmul 10:07 21.03.2016

Suurepärane kogemus. Kõik oli väga maitsev ja teenindus samuti. Tuleme varsti uuesti. Aitäh!

naine Tallinnast 16:48 03.02.2016

Üldmulje - väga hea, suurepärane muusika (klassikaline) koos linnulauluga ja mõnusa sisekujundusega. Toit oli väga hea! Soovitan külastada!

mees Viimsist 22:57 27.01.2016

Toit & teenindus olid väga head. Väga kauni sisekujundusega restoran. Eriti äge on klaasist seinaga köök!

super elamus 18:15 22.11.2015

Jäin restoraniga väga rahule. Atmosfäär, teenindus ja toit on seal väga heal tasemel. Minu jaoks on väga oluline restorani sisekujundus, sest see loob meeleolu. Farmis tundsin ennast väga õdusalt. Teenindus oli väga hea, teenindaja armas ja hooliv, kuid ei ületanud pealtükkivuse piiri - täpselt mõõdukas teenindusviis minu jaoks. Toit. Toit oli lihtsalt super! Väga maitsev! Maitsed olid üllatavad, iga roog, mille tellisime, oli põneva nüansiga. Meie jaoks oli restoran Farm täielik elamus!

mees Tallinnast 13:54 19.11.2015

Olin koos kolme külalisega, tellitud praadideks olid talleliha, ulukikotlet ja siinkirjutajal part. Toidu ooteaeg ei olnud eriti pikk, toodi toidud kõigile korraga, serveering oli klassikaliselt tagasihoidlik, kui see on + mitte miinus. Kõigi teiste arvamus toidu maitsekoosluse kohta oli ülimalt positiivne, kuid mina seda kahjuks öelda ei saa . Part ise oli väga hea, täiesti õige küpsusastmega, mitte ülemaitsestatud, aga lisandid, mis juurde pakutud ... Õun kaneeli´ga, must ploom, natuke köögiviljawoki sarnast asja, mõni mundris minikartul ja ohtralt mustasõstramoosi.Kõik omaeete võttes head asjad, aga ühes koosluses minu jaoks liig, kogu hõrgu maitse tappis mustasõstramoos, nagu ketšup hõrgul vasika sisefileel.