Зарезервировать онлайн

Dishes made only of natural and healthy ingredients

Лучший рейтинг: 7
Ресторан предлагает Вам услугу онлайн-резервирования, подтверждение будет прислано Вам сразу после оформления резервирования.


Вы можете проверить наличие свободного времени, выбрав дату и количество человек.


Norman Malnieks

80 и специальные мероприятия 160

11 – 13

A.H.Tammsaare pst 35, Пярну, Пярнумаа, 80010

Пн     Закрыто  
Вт     Закрыто  
Ср     Закрыто  
Чт     Закрыто  
Пт     Закрыто  
Сб     Закрыто  
Вс     Закрыто  

Услуги
беспроводной интернет, интернет, доступ на инвалидном кресле, завтрак, выездное обслуживание, подарочные карты, конференц зал, проектор, жильё, деловые встречи, приватное помещение или приватный зал, помещение для курения или сигарная комната, допускается размещение домашних животных

Для детей
игровой уголок или игровая комната, детское меню, детский стульчик для кормления, детские дни рождения, для семей с детьми

Язык общения
эстонский, русский, английский, финский

Способ оплаты
платежи по карточке, наличные, перечисление

Вывески
-

В отеле Strand имеется à la carte ресторан, рассчитанный на 80 мест, а в случае специальных мероприятий площадь ресторана может быть расширена до 160-ти мест.

Меню Лобби-бара составлено с целью предоставить возможность быстро подкрепиться здоровой едой и насладиться чистыми вкусами. Здесь можно найти хороший выбор салатов и легких закусок. На завоевавшем сердца наших клиентов прилавке с кондитерскими изделиями Вы найдете изготовленные на месте, несодержащие консервантов очень вкусные пирожные и торты.

Являясь самым большим в пярнуском уезде конференц-отелем, организуем питание участников конференций, а также торжественные приемы для гостей в количестве до 500 человек.

В качестве дополнительной услуги наш ресторан предлагает профессиональную услугу catering в желаемом клиентами месте.
Ресторан предлагает Вам услугу онлайн-резервирования, подтверждение будет прислано Вам сразу после оформления резервирования.


Вы можете проверить наличие свободного времени, выбрав дату и количество человек.


Резервирование

Нет доступных раз на выбранную дату!
Желаю получать рассылку и специальные предложения
от vabalaud.ee
Добавить новый комментарий
Eleri 14:16 04.03.2019

Toit oli suurepärane! Kas lastele, kes muidu on toidu suhtes väga valivad, meeldis toit väga. Teenindus väga meeldiv ja kiire.

Kristo Kamm 18:30 13.01.2019

Tasemel toit ja teenindus, soovitan!

Olga Malgina 11:15 26.12.2018

Vąga maitsev toit!

Heli 11:43 09.04.2018

Meeldiv vastuvõtt ja toit väga maitsev

Rasmus 11:15 23.07.2017

Väga maitsvad toidud ja meeldiv teenindus!

LYyyyyY OJA 09:40 25.02.2017

Caesari salat oli küll väga mööda, balsamico ja seedermänniseemned ei käi sinna. Creme brulee polnud krõmps nagu oleks oodanud ja vettis rummist, kohutav. Ainuke hea asi oli fondant ja valge maja vein ning lastepraad püreega . Teenindus oli väga professionaalne ja meeldiv. Atmosfäär ei vastanud restoranile, see sisustus ja toolikatted oli nagu söökla.

Eva-Maria Pert 11:00 05.10.2016

Strand jätab internetist otsides mulje, nagu koht kuhu võiks minna romantilisele õhtusöögile. Olles Pärnu söögikohtadega mitte eriti hästi kursis otsisimegi infot interneti teel. Kohale jõudes saime kerge šoki osaliseks - nimelt on restorani interjöör jäänud kinni üheksakümnendatesse ning lauas istudes oli mulje, et viibime Rootsi laeval. Vana mööbel, inetu vaip, tuled olid väga eredad ja hubaseks seda atmosfääri kahjuks nimetada ei saaks (See seletab ilmselt ka fakti, miks on internetist antud restorani kohta väga raske leida pilte). Kahjuks oli see meie jaoks väga vale valik, et pidada romantilist õhtut! Muidugi olid ka kaaskülastajad hotellist pärit - dressides ja lärmakad välismaalased, kelle kõrval meie oma kleidi ja triiksärgiga ikka väga "overdressed" olime. Söögid olid head, kuid kahjuks oli kaaslase tellitud siga vintske ja minu part oli maitsetu. Magustoiduks tellitud Creme Brulee tule-show oli väga kihvt effekt, kuid kahjuks oli magustoit rummiga nii üle valatud, et pidime osa sellest järgi jätma. Teeninduse kohta võin öelda ainult häid sõnu - tüdrukud pingutasid väga, et meile meeldiv elamus pakkuda ja nendega jäime väga rahule!