Зарезервировать онлайн

В центре города Пярну, в здании двухсотлетней постройки, в 2001 году был открыт модерновый трактир Postipoiss

Лучший рейтинг: 6
Ресторан предлагает Вам услугу онлайн-резервирования, подтверждение будет прислано Вам сразу после оформления резервирования.


Вы можете проверить наличие свободного времени, выбрав дату и количество человек.


Monika Rosin

140

Vee 12, Пярну, Пярнумаа, 80011

Пн     Закрыто  
Вт     Закрыто  
Ср     Закрыто  
Чт     12:00 - 21:00  
Пт     12:00 - 02:00  
Сб     12:00 - 02:00  
Вс     12:00 - 21:00  

В центре города Пярну, в здании двухсотлетней постройки, в 2001 году был открыт модерновый трактир Postipoiss. Вас ожидает прекрасная славянская кухня, ностальгическая музыка, приятная обстановка, любезные официанты, широкий выбор крепких напитков и приятных коктейлей, а также своеобразное домашнее пиво “Imperaator”.
В трактире имеется бар и два зала на 140 мест, летом открыты и два внутренних дворика – вишнёвый и королевский.

Трактир Postipoiss является удобным местом для проведения торжеств, мероприятий и рождественнских и знаменательных дат учреждений. Имеется групповое питание.

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ!
Ресторан предлагает Вам услугу онлайн-резервирования, подтверждение будет прислано Вам сразу после оформления резервирования.


Вы можете проверить наличие свободного времени, выбрав дату и количество человек.

Если вы хотите зарезервировать для следующих событий, пожалуйста, нажмите на заголовок ниже

Резервирование

The restaurant responds to offline reservations as soon as possible. For urgent questions, please call the restaurant's direct number.
Summer terrace if possible
Near childrens play corner if possible
We wish to stay for longer than 3 hours
Business meeting
Birthday
Wedding anniversary

Желаю получать рассылку и специальные предложения
от vabalaud.ee

Elav muusika aprilli kuus Pärnu trahteris Postipoiss

Vee 12, Пярну, Пярнумаа, 80011
Elav muusika Pärnu kesklinnas asuvas Trahteris Postipoiss igal reedel ja laupäeval. Reedestele üritustele läbi vabalaud.ee broneerides on sissepääs tasuta!

Live music in Pärnu pub Postipoiss

Vee 12, Пярну, Пярнумаа, 80011
Elav muusika Pärnu kesklinnas asuvas Trahteris Postipoiss igal reedel ja laupäeval. Kõikidele üritustele läbi vabalaud.ee broneerides on sissepääs tasuta!
Добавить новый комментарий
Ülle 10:54 25.02.2023

Üldiselt kõik väga meeldis. Meid teenindas tore teenindaja kes aega ajalt tundis huvi kuidas meil on, kas tuju hea, kas tellimissoovi on ja teeninds alati väga kiiresti. Istusin äärmisel toolil ja laua jalg tiris niidid välja mu seelikul.. Häiris, et saalis tuterdas ringi nähtavas joobes teenindaja, räusakas teiste klientide peale ja lõpuks potsatas end (arvatavasti tema tuttavate) lauda, oleks võinud vormiriided ära vahetada, tegi häbi oma toredatele kolleegidele. Üldiselt, tore slaavi trahter!

Liivi 11:51 02.01.2023

Olin aastavahetuse peol ja see oli väga tore. Toitudega jäin rahule ja melu oli seal hea. Nurisen teenindaja üle, sest sellist teenindamist pole ma näinudki. Hämmastas see, et tühje pokaale ja nõudis ei koristatud vahepeal laualt ära, neid aina kuhjus juurde. Kummaline oli, et vahuveini pudel pandi lihtsalt niisama lauale, ei mingit jäänõud. Kui need mittemeeldivad asjad kõrvale jätta, siis pidu ise oli väga hea.

Hanna 08:41 08.10.2022

Teenindaja oli hajevil ja unustas mu kaaslase tellimuse üldse võtmata. Marssis kohe minema kui mina enda soovid ütlesin, aga lauas oli ju 1 inimene veel. Veider... pole kunagi midagi sellist juhtunud. Juustupallid ja küüslaugu leivad olid väga head!

Klarika Metsaoru 15:27 17.11.2021

Väga meeldiv naisterahvas teenindas meie laudkonda. Aitäh!