Зарезервировать онлайн

Респектабельный мясной ресторан MEAT Resto & Butchery на 70 мест находится на первом этаже Офисного здания Тискре

Лучший рейтинг: 32

no

72

17 – 19

Rannamõise tee 38d, Тискре, волость Харку, 13516
(Tiskre Ärimaja 1.-й этаж)

Пн     11:00 - 22:00  
Вт     11:00 - 22:00  
Ср     11:00 - 22:00  
Чт     11:00 - 22:00  
Пт     11:00 - 00:00  
Сб     11:00 - 00:00  
Вс     11:00 - 22:00  

+372 5556 6177, [email protected]

Услуги
беспроводной интернет, интернет, доступ на инвалидном кресле, завтрак, блюдо дня, карты лояльности, подарочные карты, летняя терраса, терраса, допускается размещение домашних животных, камин, деловые встречи, для семей с детьми

Для детей
детское меню, детский стульчик для кормления, сказочные книги

Язык общения
эстонский, русский, английский, финский

Способ оплаты
платежи по карточке, наличные, перечисление

Вывески
он-лайн бронирование, непереносимость глютена, рыбные блюда, утка, курица, баранина, лосось, ризотто, свинина, вегетарианские блюда, говяжий вырезки, говяжий филе, стейк, эстонское сырьё, гамбургеры, гриль

Респектабельный мясной ресторан MEAT Resto & Butchery на 70 мест находится на первом этаже Офисного здания Тискре. Ресторан, расположенный на площади в 300 м2, объединяет в себе эксклюзивный мясной ресторан и магазин. В нашем магазине Вы можете купить лучшее мясо в городе, к которому Вы получите рекомендации от мясников по приготовлению еды, от выбора подходящего соуса до того, какое вино сервировать к мясу. В ресторане с летней террасой мы предлагаем завтрак, днем бизнес-ланчи, а вечером Вас ожидает уютный ресторан à la carte.

MEAT Butchery — это мясной магазин, великолепный ассортимент которого предлагает Вам на выбор куски говядины и баранины, подготовленные, как в ресторане. Мясо нарезано на куски подходящего размера (обычно 250 г), очищено от оболочек и всего ненужного и упаковано.

Мясо в нашем магазине, в основном, привезено из Уругвая, Бразилии и Австралии, также мы предлагаем говядину отечественного производства 21-дневной сухой выдержки — внутреннее филе, внешнее филе, Тибон-стейк, внешнее филе с костью.

Кроме мясного ассортимента в Butchery Вы найдете также различные соусы, приправы к блюдам, хлеб ручной работы, специальное масло для стейка приготовленное по нашему рецепту и многое другое!

Резервирование

Желаю получать рассылку и специальные предложения
от vabalaud.ee
Reservations will be answered as soon as possible
Добавить новый комментарий
Vadim Brjalin 16:47 08.07.2019

Tulime perega, väga meeldis! Toit oli super hea. Kõigile väga meeldis! Parimat V. Brjalin

Juha Teräs 12:45 04.02.2019

Rib eye oli suurepärane, medium miinus oli nagu tellitud. Viisakas teenindus, head veinid. Soovitan soojalt.

Pille 09:55 15.06.2018

Väga hea toiduelamus!

Kersti 10:01 21.05.2018

Kasutasime Vabalaua 3-käigulist pakkumist. Neil polnud lubatud lõhetartari, õnneks see asendati veisetartariga. Ruum on veidi jahe. Teenindaja ei osanud ei kirjeldada veine ega anda veinisoovitusi. New Yorgi steik oli väga maitsev, õhtusöögi nael :)

Vadim 10:17 15.02.2018

Super koht!

Jelena 16:22 25.11.2017

Väga hubane ja kena atmosfäär. Vastuvõtt soe ja sõbralik.

Angela 15:40 06.11.2017

Väga hubane ja kena atmosfäär. Vastuvõtt soe ja sõbralik. Kogu viibitud aja jooksul olime hoitud, teenindus väga meeldiv. Toidud ülimalt maitsvad, absoluutselt puudub põhjus kritiseerida. Jõudu ja jaksu selle kõige hoidmiseks!

Klaarika 18:40 15.05.2017

Sisenemisel oli vastuvôtt külm ja kalk. Peale hindavat pilku seltskonnale ja ilmselt heakskiidu pälvinud tekkis väikene sulamine. Lauateenindus oli reserveeritult viisakas, otseselt küll midagi ette heita ei saa, kuid see miski jäi puudu. Liha oli mediumi asemel well done. Magustoidud olid lihtsalt igavad. Kõige selle juures on uskumatu, et atmosfäär on seal samas hästi mõnus. Spetsiaalselt enam millegipärast tagasi minna ei ole põhjust.

H.H 10:55 15.05.2017

Tellisime 2 praadi New York steak`I medium küpsusastmel. Lauda toodi raw küpsusastmel liha, kui olime juba osa lihast ära söönud ja palusime teenindajal kommentaari, arvas tema, et tegu siiski medium miinus lihaga. kahjuks ei saa nõustuda. Teeninda pakkus lahkelt et liha võib edasi küpsetada aga uuesti üles soojendatud toitu ma küll sellisest restoranist ei oota. Liha jäi meil söömata. Lisaks tellisime mõlemad mehega magustoidu, mulle magustot toodi, mehele mitte. kuna kell oli juba nii palju siis me enam ei jaksanud oodata. esimene külaskäik oli väga meeldiv ja liha oli maitsev aga teises külaskäigus pidime väga pettuma. 95€ eest jäi suurem osa toidust kahjuks söömata:( Atmosfäär muidu väga mõnus!

Jelena 19:11 14.05.2017

Suurepärane teenindus ja maitsev toit! Väga ilus, hubane ja stiilne koht! Kindlasti tuleme jälle.

Julia 17:10 24.04.2017

Väga ilus, hubane, maitsekas ja stiilne koht. Meeldiv teenindus. Toidu kohta aga on paar kommentaari. Tellitud Medium rare New york steak oli pigem Well done. Söödav oli, aga med.rare oleks palju parem. Ja veel tartari kohta. Näeb küll fantastiline välja! Serveeriti taldrikul, kus olid eraldi veiseliha, peenestatud kapparid, sibul, munarebu, kaste ja väga ilus tumepunane näpuotsatäis midagi, mis nägi välja nagu kuivatatud ahjus riivitud peet :) Ha veel üks roheline näpuotsatäis midagi, mis nägi välja nagu peenestatud tšilli. Oleme harjunud, et kokk ei pane taldrikule midagi kahtlast) Tartar ju tavaliselt serveeritakse taldrikus, kus sa ise segad kõike, mis on taldriku peal ja veel lisad juurde soola ja pipra). Me tegime seda, proovisime ja imestusest läksid silmad jõlli))) Need mäekesed (tume punane ja rohelne)- olid värvilised soolahelbed. Palun hoiatage kliente, et taldrikul mitte tavalised tartari ingrediendid, aga veel 2 supilusikat soola:) Maitse tuli... meeldejääv)

Marika 10:50 20.04.2017

Toidukoha atmosfäär meeldiv ja kena. Sünnipäeva puhul aga ei soovita külastada kuna kingiks saadud lillede jaoks lillevaasi ei leidu.ńud. Pork chop tundus seekros liiga rasvane. Teiste tellimustega jäime rahule. Arusaamatuks jäi ka püsikliendina külastamine, mis hetkel peaks teenindajale seda mainima? Arvasime et kui broneerimine on tehtud püsikliendi programmis siis see ka kohapeal teada ja ei pea eraldi üle mainima.

valeria 11:39 08.04.2017

superpärane restoraan, aga sovin Rib Eye steiki, vene keelses menüüs seda ei olnud kuid inglise keelses oli. kui mina küsisin miks ühes menüüs on teises pole, sain vastuse et Antrekot on sama nagu Rib Eye (tegelikkuses kindlasti mitte). Kui sain oma steiki sain aru, et mulle toodi päris Antrekot, mitte Rib Eye tundub et väike eksitus, aga kui teenindaja ise ei tea erinevust, siis on karm.

Andrus Aigro 10:02 13.03.2017

väga cool restoran, super toit, mõistlik hinnatase ja ülimalt mõnus teenindus Janne R poolt!

Gert 09:34 10.03.2017

Sisenedes üsnagi ametlik vastuvõtt,, külastasime seltskonnaga veiniõhtusööki, Kui võrrelda Tallinna tuumikrestoranideś korraldatut ja pakutut, siis Meat millegagi silma küll ei paistnud. Kalarasvamaitsega siiast eelroog ja läbinärimatu lammas ei kõnetanud. Teenendus meenutas pigem mehhaanilist liinitööd , kui restorani teenendust, käsu peale valati vein välja ja kogu lugu. Õhtu jooksul käidi ainult üks kord laua juures küsimas, kas on soove ja kas on kõik olemas.

Hellike 12:26 08.03.2017

Supp, burger ja New York steak olid väga head. Salatis oli liiga palju õli. Garderoobi poolepeal võiks olla mingi tool või pink kuhu saaks riietumise ajak oma asju panna. Nagisse kapiuksel saab panna küll koti aga mütsi ja salli jaoks oleks ka kohta vaja.

Christel 11:47 06.03.2017

Liha pärast läksime ja liha oli väga hea :). Magustoidud olid ka head (apelsinivaht ja juustukook), šokolaadikook oli mõnevõrra kuiv ja igav.

Janika 12:44 02.03.2017

Väga mõnus koht, kõik sobis. Toit oli suurepärane, maitsed oli ideaalsed. Hea lihavalik ja hea teenindus. Kindlasti lähen uuesti.

Olev 11:31 20.02.2017

Broneering läks hästi, oli arvestatud väikeste erisoovidega. Toidud, joogid ja atmosfäär olid ka samuti heal tasemel, ainult eelroog jõudis lauda praktiliselt koos pearooga.

Kairi 09:28 15.02.2017

Käisime sõbrapäeva-õhtul. Restoran oli väljamüüdud. Atmosfär huvitav ja meeldiv - puhas, modernne ja omapärane. Teenindaja poolt esiteks oli broneering valesti tehtud; tellimuste võtmisel paar apsakat aga ei midagi hullu, arvet ootasime väga pikalt - rahvast palju ja meid vist unustati lihtsalt ära ja siis istusime oma tühjade klaaside taga ja lihtsalt ootasime. Söökide koha pealt - hinnaklassi poolest ootasin "vau" elamust, eelroog, milleks oli pardifilee, seda ei pakkunud. Soovitan pearoana Eesti veise sisefileed, mis oli kordi parem abikaasa tellitud välisfileest. Köök tundub, et ei tee vahet mis on medium+, medium ja medium- : tellisin ise medium ja abikaasa medium - ja pakun, et minuni jöudis medium - ja abikaasani medium + lihatükk. Magustoidu ja veini kallal viriseda ei ole - head, aga mitte VAU effektiga. Kindlasti proovime mõne aja pärast uuesti