Irina Bernardova
60
Suur-Karja 5, Таллинн, Харьюмаа, 10140
Пн
12:00 - 22:00
Вт
12:00 - 22:00
Ср
12:00 - 22:00
Чт
12:00 - 23:00
Пт
12:00 - 23:00
Сб
12:00 - 23:00
Вс
12:00 - 22:00
Услуги приватное помещение или приватный зал, блюдо дня, живая музыка, терраса,
Для детей
Язык общения эстонский, английский, финский
Способ оплаты платежи по карточке, наличные, перечисление
Вывески деловая встреча, беспроводной интернет, интернет, выездное обслуживание, рыба, утка, макароны, фондант, королевские креветки, морепродукты, морепродуктов суп, вегетарианские, говядина, местные ингредиенты, Крем Брюле, устрицы, блины,
Lp Ebe Nõmm, täname tagasiside eest. Kahju, et meie toit Teile ei meeldinud. Kuna kommentaar on üsna üldine, on meil keeruline mõista, mis täpselt ootustele ei vastanud. Kui soovite oma kogemust täpsemalt kirjeldada, kuulaksime hea meelega ja võtame tagasisidet arvesse. Tänan! André Abner
Väga hea toit, mõistlik hinnaklass! Teenindaja oli väga osavõtlik ja meeldiv ning meile meeldib selle koha sisekujundus ja atmosfäär! Aitäh!
Toit jätab soovida.
Ruoka oli hyvää ja erityisesti jälkiruoka suklaafondant oli suussasulavaa. Tänne tulemme uudelleen!
Oleme rahul nii nagu alati. Meile meeldib, et saame suurema seltskonnaga õdusalt aega veeta, nautides suurepäraseid prantsuse köögi hõrgutisi.
Veetsime meeleoluka pärastlõuna. Elu esimene auster vahuveiniga oli väga hea! Maitsvad olid ka pearoad. Koht on hubane ning väga põneva interjööriga, Teenindus oli väga meeldiv. Vaikselt kõlav prantsuse muusika oli kirsiks tordil.
Suurepärane toit, hästi tore teenindus.
Üli meeldiv hubane ja väga super teenindus ja maitsev toit.
Oli väga meeldiv õhtu. Toidud olid maitsvad ja teenindus meeldiv.
Hyvä ruoka ja palvelu
Väga kaunis ja hubane koht, kus toit on elamus :) ja teenindus vägev! Kindlasti külastan veel :)))
Meeldiv ja maitsev!
Väga hea! Sisustus, teenindus, toitlustus- kõik vastas ootustele.
Jäime kõigega väga rahule - nii teenindamise kui meie poolt valitud roogadega! Tänud ja edu teile ka uueks aastaks!
Oleme restoranis mitmendat korda ja tuleme ikka ja jälle siia tagasi. Eriti kiidame mõnusat atmosfääri ning asjalikku, professionaalset teenindust. Täname!
Maitsev toit, rahulik keskkond, sobiv vestluseks. Suurepärane tähelepanelik ja hoolitsev teenendus- selline peakski üks teenendaja olema! :)
Suurepärane atmosfäär ja hea muusikavalik.
A fantastic restaurant with delicious food and excellent service. The interior is warm and cozy with French music that creates a relaxed and laid back feeling. The owner gave us a tour in the restaurant and told about the history. I can highly recommend this place.
service was EXCELLENT, older lady was very nice and served us like our mother, that was nice. food was nice and tasty and beverages good for our waitings, expert the dessert wine … thanks a lot
Teenindus oli väga meeldiv ja valitud pearoog säinakotletid maitses hästi. Soovitan külastada.