Online reservation

A nice meat restaurant and butchery business

Total rated: 32

no

72

17 – 19

Rannamõise tee 38d, Tiskre, Harku parish, 13516
(Tiskre Ärimaja)

Mon     11:00 - 22:00  
Tue     11:00 - 22:00  
Wed     11:00 - 22:00  
Thu     11:00 - 22:00  
Fri     11:00 - 00:00  
Sat     11:00 - 00:00  
Sun     11:00 - 22:00  

+372 5556 6177, [email protected]

Additional services
wifi, internet, wheelchair access, breakfast, daily special, gift card, loyalty card, summer terrace, pet friendly, fireplace, business meetings, child friendly

For children
childrens menu, childrens feeding chair, fairytale books

Languages
Estonian, Russian, English, Finnish

Payment method
payment card, cash, transfer

Tags
online reservation, gluten intolerance, fish dishes, duck, chicken, lamb, salmon, risotto, pork, vegetarian, beef tenderloin, beef sirloin, beef fillet, steak, Estonian raw material, hamburgers, grill food, boeuf a la tartar, croissant

The imposing MEAT Resto & Butchery that seats 70 is located on the first floor of the Tiskre Business Centre. The 300-square-metre restaurant combines an exclusive restaurant and butcher shop. You can buy the best meat in the city from our shop, and get recommendations from our master butchers on preparing delicious meals, including which sauces to choose and which wines to serve. The restaurant, which features a summer terrace, serves breakfast, business lunches and turns into a cozy à la carte in the evening.

The MEAT Butchery is a meat store that has an excellent selection of beef and lamb cuts, which are prepared just like in a restaurant. The meat is cut into suitable pieces (usually 250 g), the membrane and other unnecessary parts are trimmed off, and the meat is packaged.

Most of the meat in our store comes from Uruguay, Brazil and Australia. We also offer domestic beef that has been dry-aged for 21 days – tenderloin, sirloin, T-bone and sirloin on the bone.

In addition to our selection of meats, the Butchery also provides various sauces for your roast, spices, craft breads, special steak butter prepared according to our own recipe, and much more!

Reservation

I wish to receive the vabalaud.ee newsletter and special offers
Reservations will be answered as soon as possible
Add a new comment
Vadim Brjalin 16:47 08.07.2019

Tulime perega, väga meeldis! Toit oli super hea. Kõigile väga meeldis! Parimat V. Brjalin

Juha Teräs 12:45 04.02.2019

Rib eye oli suurepärane, medium miinus oli nagu tellitud. Viisakas teenindus, head veinid. Soovitan soojalt.

Pille 09:55 15.06.2018

Väga hea toiduelamus!

Kersti 10:01 21.05.2018

Kasutasime Vabalaua 3-käigulist pakkumist. Neil polnud lubatud lõhetartari, õnneks see asendati veisetartariga. Ruum on veidi jahe. Teenindaja ei osanud ei kirjeldada veine ega anda veinisoovitusi. New Yorgi steik oli väga maitsev, õhtusöögi nael :)

Vadim 10:17 15.02.2018

Super koht!

Jelena 16:22 25.11.2017

Väga hubane ja kena atmosfäär. Vastuvõtt soe ja sõbralik.

Angela 15:40 06.11.2017

Väga hubane ja kena atmosfäär. Vastuvõtt soe ja sõbralik. Kogu viibitud aja jooksul olime hoitud, teenindus väga meeldiv. Toidud ülimalt maitsvad, absoluutselt puudub põhjus kritiseerida. Jõudu ja jaksu selle kõige hoidmiseks!

Klaarika 18:40 15.05.2017

Sisenemisel oli vastuvôtt külm ja kalk. Peale hindavat pilku seltskonnale ja ilmselt heakskiidu pälvinud tekkis väikene sulamine. Lauateenindus oli reserveeritult viisakas, otseselt küll midagi ette heita ei saa, kuid see miski jäi puudu. Liha oli mediumi asemel well done. Magustoidud olid lihtsalt igavad. Kõige selle juures on uskumatu, et atmosfäär on seal samas hästi mõnus. Spetsiaalselt enam millegipärast tagasi minna ei ole põhjust.

H.H 10:55 15.05.2017

Tellisime 2 praadi New York steak`I medium küpsusastmel. Lauda toodi raw küpsusastmel liha, kui olime juba osa lihast ära söönud ja palusime teenindajal kommentaari, arvas tema, et tegu siiski medium miinus lihaga. kahjuks ei saa nõustuda. Teeninda pakkus lahkelt et liha võib edasi küpsetada aga uuesti üles soojendatud toitu ma küll sellisest restoranist ei oota. Liha jäi meil söömata. Lisaks tellisime mõlemad mehega magustoidu, mulle magustot toodi, mehele mitte. kuna kell oli juba nii palju siis me enam ei jaksanud oodata. esimene külaskäik oli väga meeldiv ja liha oli maitsev aga teises külaskäigus pidime väga pettuma. 95€ eest jäi suurem osa toidust kahjuks söömata:( Atmosfäär muidu väga mõnus!

Jelena 19:11 14.05.2017

Suurepärane teenindus ja maitsev toit! Väga ilus, hubane ja stiilne koht! Kindlasti tuleme jälle.

Julia 17:10 24.04.2017

Väga ilus, hubane, maitsekas ja stiilne koht. Meeldiv teenindus. Toidu kohta aga on paar kommentaari. Tellitud Medium rare New york steak oli pigem Well done. Söödav oli, aga med.rare oleks palju parem. Ja veel tartari kohta. Näeb küll fantastiline välja! Serveeriti taldrikul, kus olid eraldi veiseliha, peenestatud kapparid, sibul, munarebu, kaste ja väga ilus tumepunane näpuotsatäis midagi, mis nägi välja nagu kuivatatud ahjus riivitud peet :) Ha veel üks roheline näpuotsatäis midagi, mis nägi välja nagu peenestatud tšilli. Oleme harjunud, et kokk ei pane taldrikule midagi kahtlast) Tartar ju tavaliselt serveeritakse taldrikus, kus sa ise segad kõike, mis on taldriku peal ja veel lisad juurde soola ja pipra). Me tegime seda, proovisime ja imestusest läksid silmad jõlli))) Need mäekesed (tume punane ja rohelne)- olid värvilised soolahelbed. Palun hoiatage kliente, et taldrikul mitte tavalised tartari ingrediendid, aga veel 2 supilusikat soola:) Maitse tuli... meeldejääv)

Marika 10:50 20.04.2017

Toidukoha atmosfäär meeldiv ja kena. Sünnipäeva puhul aga ei soovita külastada kuna kingiks saadud lillede jaoks lillevaasi ei leidu.ńud. Pork chop tundus seekros liiga rasvane. Teiste tellimustega jäime rahule. Arusaamatuks jäi ka püsikliendina külastamine, mis hetkel peaks teenindajale seda mainima? Arvasime et kui broneerimine on tehtud püsikliendi programmis siis see ka kohapeal teada ja ei pea eraldi üle mainima.

valeria 11:39 08.04.2017

superpärane restoraan, aga sovin Rib Eye steiki, vene keelses menüüs seda ei olnud kuid inglise keelses oli. kui mina küsisin miks ühes menüüs on teises pole, sain vastuse et Antrekot on sama nagu Rib Eye (tegelikkuses kindlasti mitte). Kui sain oma steiki sain aru, et mulle toodi päris Antrekot, mitte Rib Eye tundub et väike eksitus, aga kui teenindaja ise ei tea erinevust, siis on karm.

Andrus Aigro 10:02 13.03.2017

väga cool restoran, super toit, mõistlik hinnatase ja ülimalt mõnus teenindus Janne R poolt!

Gert 09:34 10.03.2017

Sisenedes üsnagi ametlik vastuvõtt,, külastasime seltskonnaga veiniõhtusööki, Kui võrrelda Tallinna tuumikrestoranideś korraldatut ja pakutut, siis Meat millegagi silma küll ei paistnud. Kalarasvamaitsega siiast eelroog ja läbinärimatu lammas ei kõnetanud. Teenendus meenutas pigem mehhaanilist liinitööd , kui restorani teenendust, käsu peale valati vein välja ja kogu lugu. Õhtu jooksul käidi ainult üks kord laua juures küsimas, kas on soove ja kas on kõik olemas.

Hellike 12:26 08.03.2017

Supp, burger ja New York steak olid väga head. Salatis oli liiga palju õli. Garderoobi poolepeal võiks olla mingi tool või pink kuhu saaks riietumise ajak oma asju panna. Nagisse kapiuksel saab panna küll koti aga mütsi ja salli jaoks oleks ka kohta vaja.

Christel 11:47 06.03.2017

Liha pärast läksime ja liha oli väga hea :). Magustoidud olid ka head (apelsinivaht ja juustukook), šokolaadikook oli mõnevõrra kuiv ja igav.

Janika 12:44 02.03.2017

Väga mõnus koht, kõik sobis. Toit oli suurepärane, maitsed oli ideaalsed. Hea lihavalik ja hea teenindus. Kindlasti lähen uuesti.

Olev 11:31 20.02.2017

Broneering läks hästi, oli arvestatud väikeste erisoovidega. Toidud, joogid ja atmosfäär olid ka samuti heal tasemel, ainult eelroog jõudis lauda praktiliselt koos pearooga.

Kairi 09:28 15.02.2017

Käisime sõbrapäeva-õhtul. Restoran oli väljamüüdud. Atmosfär huvitav ja meeldiv - puhas, modernne ja omapärane. Teenindaja poolt esiteks oli broneering valesti tehtud; tellimuste võtmisel paar apsakat aga ei midagi hullu, arvet ootasime väga pikalt - rahvast palju ja meid vist unustati lihtsalt ära ja siis istusime oma tühjade klaaside taga ja lihtsalt ootasime. Söökide koha pealt - hinnaklassi poolest ootasin "vau" elamust, eelroog, milleks oli pardifilee, seda ei pakkunud. Soovitan pearoana Eesti veise sisefileed, mis oli kordi parem abikaasa tellitud välisfileest. Köök tundub, et ei tee vahet mis on medium+, medium ja medium- : tellisin ise medium ja abikaasa medium - ja pakun, et minuni jöudis medium - ja abikaasani medium + lihatükk. Magustoidu ja veini kallal viriseda ei ole - head, aga mitte VAU effektiga. Kindlasti proovime mõne aja pärast uuesti