Broneeri

Ugandi Resto - Otepää südames!

Kokku hinnatud: 1

Margus Nääs

100 kohta I korrusel, II korruse privaatruum 40 kohta + suveaed 100, teise korruse terrass 50 kohta

Lipuväljak 26, Otepää, Valga maakond, 67403
(Otepää keskväljakul)

E     10:00 - 22:00  
T     10:00 - 22:00  
K     10:00 - 22:00  
N     10:00 - 22:00  
R     10:00 - 23:30  
L     10:00 - 23:30  
P     10:00 - 22:00  

Oleme 19 aastat seisnud hea selle eest, et iga sisseastuja tunneks end lahkudes vähemalt grammi võrra õnnelikumana. Ugandi Resto on maitsvate toitude, meeldiva teeninduse ja stiilse interjööriga vaba aja restoran. Roogade valmistamisel kasutame värskeid ja kvaliteetseid ning eelistatult kodumaist toorainet. Valmistame maitset ja kvaliteeti ülistavaid toite ning täidame kõhtu.

Valikus on näiteks nii Itaaliapärased pizzad ja pastad, kui ka kohalik Karilatsi forell ja Andri-Peedo Talu kitsejuust. A la carte`st leiab veel suuri ja uhkeid burgereid, vahemere stiilis salateid, klassikalisi restoranidesserte ja palju muud maitsvat. Lisaks traditsiooniliselt laiale joogivalikule leiab valikust käsitööõllesid, kohalikust viinamarjatalust pärit veini, Otepää metsade kasemahlast valmistatud maheda maitselist viina ning rahvusvaheliste auhindadega pärjatud piirkonna käsitöösiidreid.

Restorani nimi tuleneb ühest jõukamaimast Eesti muinasaja maakonnast Ugandi, mille keskuseks oli Otepää. Interjöör hoiab au sees piirkonna rikkalikku ajalugu ja iseloomustab tänapäeva Otepääd.

Ugandi Resto II korrust võib nimetada ka Eesti lipu toaks. Otepää on Eesti sinimustvalge lipu hälliks ning austusega oleme terve korruse pühendanud rahvuslipule.

Lapsed on meie juures alati oodatud. Maitsva kõhutäie saavad nad valida päris enda menüüst ning toitu on võimalik oodata mängunurgas mängides, kus igav neil juba ei hakka. Suveaias saavad pisemad kiikuda, turnida ja mängida liivakastis.

Resto suveaed on Otepääl suurim. Lillerohke terrassi I korrusele mahub 150 ning II korrusele 80 külalist. Suveaed pakub vahetut lähedust Otepää imekauni loodusega ning II korruselt saab nautida imekaunist vaadet nii Otepää keskväljakule kui ka ajaloolisele Otepää Linnamäele ning kirikule.

Broneerimine

Kinnitame reserveeringu esimesel võimalusel, hiljemalt 1 päeva jooksul e-maili teel
Võimalusel suveterrass
Võimalusel laste mängunurga juurde
Soovime olla kauem kui 3 tundi
Ärikohtumine
Sünnipäev
Pulma aastapäev

Soovin vabalaud.ee restoranide eripakkumisi
Lisa uus kommentaar
AivarK 19:13 23.01.2022

Kõik oli OK, teenindajad väga pingutasid