Broneeri

Ugandi Resto - Otepää südames!

Kokku hinnatud: 1

Margus Nääs

100 kohta I korrusel, II korruse privaatruum 40 kohta + suveaed 100, teise korruse terrass 50 kohta

Lipuväljak 26, Otepää, Valga maakond, 67403
(Otepää keskväljakul)

E     11:00 - 22:00  
T     11:00 - 22:00  
K     11:00 - 22:00  
N     11:00 - 22:00  
R     11:00 - 23:00  
L     11:00 - 23:00  
P     11:00 - 22:00  

Oleme rohkem kui 22 aastat seisnud hea selle eest, et iga sisseastuja tunneks end lahkudes vähemalt grammi võrra õnnelikumana. Ugandi Restos on Põhjamaade maitsed ja Vahemere toiduvalmistamise filosoofia. Kokku on saanud kaks erinevat traditsioonilist Euroopa toidukultuuri ja tulemuseks on tõeline maitseplahvatus. Meie valmistatud road on põnevad ja erakordsed, mis ühendavad mõlema köögi parimaid omadusi ning pakuvad tasakaalustatud ja maitserikast toiduelamust.

Põhjamaade karmi kliima ja looduse tõttu on siinsed traditsioonilised toidud sageli rasked ja soojendava iseloomuga (loe: kaloririkkad). Paljud unikaalsed maitsed, mis peegeldavad piirkonna kultuuri ja ajalugu, on seotud valikuga aidata kohalikel elanikel talvekuudel soojas püsida. Vahemere köök on samas tuntud oma kergemate, maitserikaste ja tervislikumate valikute poolest ning keskendub peamiselt värsketele koostisosadele.

Meile meeldib toitude valmistamisel kasutada Põhjamaade köögile omaseid lihatooteid koos kohalike metsade loodusandidega. Vahemere rikkalikud vürtsid ja maitsetaimed on meie roogade lahutamatuteks osadeks. Kasutame värsket toorainet, samas on meie köögis koha leidnud ka tuhandeid aastaid kasutuses olnud fermenteerimine. Meie valikus on Põhjamaadele omased supid, vahemere stiilis salatid, Hispaaniast pärit tapas`ed kui ka itaaliapärased pitsad ja pastad. Kohapeal valmistatud Kama-gelato on Eesti rahvustoit kombineerituna Itaaliast pärit külmutatud magustoiduga.

Ugandi Resto on heade toitude, meeldiva teeninduse ja maitseka interjööriga vaba aja restoran. Meie valmistatud toitude kandvaks ideeks on vahemerelikult pikem eluiga ja parem tervis ning põhjamaine mõtteviis kohaliku tooraine kasutamisest. Meile meeldib, et üheks oluliseks osaks toidukultuurist on roogade nautimine koos pere ja sõpradega.

Restorani nimi tuleneb ühest jõukamaimast Eesti muinasaja maakonnast Ugandi, mille keskuseks oli Otepää. Interjöör hoiab au sees piirkonna rikkalikku ajalugu ja iseloomustab tänapäeva Otepääd. Ugandi Resto II korrust võib nimetada ka Eesti lipu toaks. Otepää on Eesti sinimustvalge lipu hälliks ning austusega oleme terve korruse pühendanud rahvuslipule.

Lapsed on meie juures alati oodatud. Maitsva kõhutäie saavad nad valida päris enda menüüst ning toitu on võimalik oodata mängunurgas mängides, kus igav neil juba ei hakka. Suveaias saavad pisemad kiikuda, turnida ja mängida liivakastis.

Resto suveaed on Otepääl suurim. Lillerohke terrassi I korrusele mahub 150 ning II korrusele 80 külalist. Suveaed pakub vahetut lähedust Otepää imekauni loodusega ning II korruselt saab nautida imekaunist vaadet nii Otepää keskväljakule kui ka ajaloolisele Otepää Linnamäele ning kirikule.

Ugandi Resto on Eesti Lasterikaste Perede Liidu poolt tunnustatud kuldmärgisega restoran ja gastronoomiakonkursi Silverspoon 2023 finalist.

Broneerimine

Kinnitame reserveeringu esimesel võimalusel, hiljemalt 1 päeva jooksul e-maili teel
Valitud päeval vabad ajad puuduvad!
Võimalusel suveterrass
Võimalusel laste mängunurga juurde
Soovime olla kauem kui 3 tundi
Ärikohtumine
Sünnipäev
Pulma aastapäev

Soovin vabalaud.ee restoranide eripakkumisi
Lisa uus kommentaar
AivarK 19:13 23.01.2022

Kõik oli OK, teenindajad väga pingutasid