Зарезервировать

История и хорошая еда

Лучший рейтинг: 6

no

120

11 – 13

Pirita tee 56, Таллинн, Харьюмаа, 10127
(Замковый комплекс Маарьямяэ, Исторический музей)

Пн     Закрыто  
Вт     12:00 - 18:00  
Ср     12:00 - 18:00  
Чт     12:00 - 18:00  
Пт     12:00 - 18:00  
Сб     12:00 - 18:00  
Вс     12:00 - 18:00  

Услуги
беспроводной интернет, интернет, туалет для людей с ограниченными возможностями, приватное помещение или приватный зал, доступ на инвалидном кресле, блюдо дня, выездное обслуживание, карты лояльности, подарочные карты, летняя терраса, конференц зал, проектор, камин, курсы питания, деловые встречи, для семей с детьми

Для детей
комната для матери и младенца, детское меню, детский стульчик для кормления

Язык общения
эстонский, английский

Способ оплаты
платежи по карточке, наличные

Вывески
-

Maarjamäe restoran on Carmen Grupi kõige noorem pereliige. Restoran asub ajaloolises Orlovi lossis, kus juba Eesti ajal peeti restorani ja "peenemat väljasõidukohta", nagu tollal seda kohta kirjeldati.

Restorani menüü kokkupanekul on arvestatud paljuski Eesti köögi ajalugu ja tänapäeva, sellest tulenevalt ka restorani nime laiend Aja lugu & hea toit. Restorani ruumides saab korraldada etiketi- ja toidukoolitusi lastele, firmaüritusi, pulmasid, peiesid ja muid erinevaid tähtpäevasid.

Carmenile kohaselt korraldame ka eriõhtusööke ja lossi olemusega sobivaid tantsuõhtuid.

Maarjamäe restoran koosneb kolmest eraldi saalist, mida saab soovi korral oma seltskonnale reserveerida.

Tasuta parkimine lossikompleksi aluses Pirita tee äärses parklas. Ühistranspordiga liikudes on meie peatuseks "Maarjamägi".

Carmen Grupi sõbrakaardiga -10%. Carmeni sõbraks saab registreerida restoranis kohapeal või carmengrupp.ee.

Резервирование

Для групп из 10 человек мы предлагаем групповое меню на 5 дней по предварительному заказу. Для групп более 20 человек, пожалуйста, отправьте запрос на [email protected]
Birthday / Anniversary
Company party
Wedding
Funerals
Business meeting
Graduations
Private room for up to 20 people
Private room for up to 10 people (porch)

Желаю получать рассылку и специальные предложения
от vabalaud.ee
Добавить новый комментарий
Inge Raudsepp 09:08 28.01.2019

Suurepärane teenindus, maitsev toit, mõnus atmosfäär/ruumikujundus.

Juta 10:14 18.11.2018

Hea ja armas koht.

Sirje Svadeba 09:03 17.08.2018

Väga hea restoran!

Heidi 11:56 14.05.2018

Tore, et selline restoran Ajaloomuuseumis on olemas. Teenindajad on sõbralikud ja püüdlikud, menüü osas pidi uus versioon suve poole välja tulema - ootame huviga. Soovime jaksu teeninduse lihvimisel ja menüü laiendamisel ning pikka iga, et see restoran ikka areneks ja püsiks. Õhkkond ja asukoht on väga toredad, sh võimalus kohvi ja kooki õues süüa.

jelena Lirisman 10:57 28.02.2018

See ei ole restoran. See on kohvik letiteenindusega. Laud polnud tellitud, Teenindajad tegutsesid väga kaootiliselt. Ootasime 10 min. järjekorras, et üldse saada löögile selleks et teatada, et meil on vabalaua portaalist tellitud laud, vastuseks oli: "tekkis mingi segadus, teine seltskond tuli suurema kogusega ja teil ei ole lauda, aga võtke see laud .(laud oli söökla moodi ja koristamata)" Istusime lauda lootes, et keegi tuleb võtma tellimuse, meid oli 5 inimest ja igal ühel oma soov võiks tekkida. Aga kuna teenindaja mööda minnes ütles meile, et peame tellima letis,( letis tekkis järjekord umbes 5 inimest kohvi ja sajakeste soovijadest) ja kogu pildi vaadates saime aru; et isegi kui seisame järjekorras 10 min ja teeme tellimuse, igal ühel meist oli oma soov 3 osast, ja veinist seal ei oskaks keegi meile midagi soovitada, nad lihtsalt ei jõuaks meid teenindada. Meie lihtsalt lahkusime, mida keegi ei märganud. Vaba laud minu arust on midagi muud. See koht ei sobi teile. Arvan, et minu kommentaar ei ole üksik, sest seal oli palju inimesi, kes seistes järjekorras muigasid ja küsisid oma ette:"Mis toimub?"

Kevin Starkopf 20:37 25.02.2018

Parim burger, mida kunagi saanud oleme. Magustoidud imemaitsavad. Teenindus viimasepeal.