Зарезервировать

Me lähtume ideest: mida head oleme ise kogenud, seda tahame pakkuda ka oma külalistele

Лучший рейтинг: 0

Rain Käärst ja Allan Kuning

125

11 – 13

Veerenni 24, Таллинн, Харьюмаа, 10135

Пн     Закрыто  
Вт     Закрыто  
Ср     Закрыто  
Чт     Закрыто  
Пт     Закрыто  
Сб     Закрыто  
Вс     Закрыто  

Услуги
беспроводной интернет, интернет, доступ на инвалидном кресле, завтрак, выездное обслуживание, летняя терраса, терраса, проектор, деловые встречи

Для детей
детский стульчик для кормления

Язык общения
эстонский, русский

Способ оплаты
платежи по карточке, наличные, перечисление

Вывески
пищевая аллергия, непереносимость лактозы, непереносимость глютена, рыбные блюда, утка, курица, лосось, свинина, вегетарианские, эстонское сырьё, гриль, медвежатины

Resto FORK päevamenüü on koostatud lihtsatest ja maitsvatest söökidest. Menüü on rahvusvaheline ja hõlmab meie kokkade lemmikuid kõikidest maailma köökidest. Me lähtume ideest: mida head oleme ise kogenud, seda tahame pakkuda ka oma külalistele.

Meie meeskond on samuti kirju ja see annab võimaluse nautida erinevaid maitseid. Igapäevane menüü on lihtsa ülesehitusega ning iga päev on meie peakokk pakkunud välja ühe maitsekombinatsiooni, mis on talle kõige meelepärasem. Teiste roogade puhul on külalisel võimalik valida endale meelepärane lisand ja kaste. Menüüs on igapäevaselt vähemalt üks kalaroog, vegetaarne roog, liharoog ja linnulihast toit. Lisaks on valikus salatibuffee ja supivalik, mis on hea võimalus just ruttajale kliendile.

Külalisele, kellel on rohkem aega ja soovib toitu nautida, pakume võimalust saada osa meie grill- ja BBQ restost. Valikus on viieroaline menüü. Toidud on hoolega disainitud pakkumaks maksimaalset kooslust põhitooraine ja lisandite vahel. Menüüs on nii liha kui kala, linnuliha ja vegetaarsed toidud. Enamus toite valmistame grillil või BBQ ahjus.
Meie juures on hea alustada kohe hommikul - kell 8:00 avame uksed ja kuni 11:00 pakume mõnusat hommikusööki koos erinevate hommikuroogadega. Värskendada saab ennast hea kohvivaliku ja värskete mahladega. Mahlad pressime kohapeal ja vitamiiniküllus on garanteeritud.

FORK resto sobib ideaalselt ka sündmuste korraldamiseks - meie saali saab rentida nii era- kui firmaüritusteks ning pakume ka catering teenust.

Parkimine on 1 tund tasuta külalisparklas või siis ligidal asuvates tasulistes parklates.

Резервирование

Нет доступных раз на выбранную дату!
Желаю получать рассылку и специальные предложения
от vabalaud.ee
Добавить новый комментарий