Broneeri online

Kui Sa soovid midagi väga head - tule naudi lihtsaid ja puhtaid maitseid!

Kokku hinnatud: 7
Restoran pakub online broneerimist, kinnitus saabub mõne sekundiga pärast broneeringu tegemist Sinu e-posti aadressile.

Ei kehti ooteajaga kellaaegadele!

Herkki Ruubel

200

Mere pst 7, Pärnumaa, 80010

E     17:00 - 22:00  
T     17:00 - 22:00  
K     17:00 - 22:00  
N     17:00 - 22:00  
R     17:00 - 23:00  
L     12:00 - 23:00  
P     17:00 - 22:00  

Villa Ammende Restoranis pakutavad road on skandinaavialikult lihtsad ja puhta maitselised. Villa Ammende köögis askeldab suure kogemuste pagasiga ja tunnustatud peakokk Herkki Ruubel. Herkki toidufilosoofiat iseloomustab niinimetatud ninast sabani mõtlemine. Ta leiab, et toidu puhul kehtib põhimõte „Vähem on rohkem’’. Me pooldame kohalikku toorainet ja maitsepuhtust ning roogades räägib pigem tooraine enda eest.

Aastaringselt pakume – a la carte menüüd, kokteilimenüüd privaatruume, romantilist õhtusööki lossitornis, kellaviieteed ja brantše. Suvisel ajal on avatud elava muusikaga suveterrass.

Privaatruumi võimalused:
Ürituste saal 98m² kuni 100 inimest

Meie kõige suurem ja kõige rohkem võimalusi pakkuv saal oli ka “originaalis” suuremate sündmuste ja meeleolukate pidustuste toimumiskoht.
Restoranisaal 76m² kuni 36 inimest
Meie tänane restoranisaal oli kunagi see koht, kus härra ja proua Ammende ühiseid külalisi vastu võtsid. Restoranisaal on meie kõige päikeselisem ruum.
Õhtusöögisaal 67m² kuni 24 inimest
See ruum oli algselt privaatne kabinet härra Ammende ärikohtumisteks. Täna on see õhtusöögisaal, kus suuremad seltskonnad saavad pere kombel pika laua ääres lõunat või õhtust süüa.
Kabinet 46m² kuni 8 inimest
See on meie esimese korruse ruumidest kõige eraldatum ja vaiksem ehk see kõige õigem koht süvenemiseks ja keskendumiseks. Tasub ka mainida, et kabinetis on ISDN-liin ehk kui avalik WiFi võrk ei ole töösuhtluse jaoks piisavalt turvaline, siis lahendus on olemas.
Buduaar 40m² kuni 20 inimest
Buduaar kuulus sadakond aastat tagasi proua Ammende käsutusse ning oli mõeldud tema isiklike külaliste vastuvõtmiseks. Selles ruumis hoiame au sees ka maja sünnilugu – kuna tegemist on pulmade puhul ehitatud villaga, siis siin saab alati mõnda Eesti disaineri loominguna sündinud pruutkleiti imetleda.
Veranda 28m² kuni 20 inimest
Suvel imekaunis, talvel veidi jahe. See on meie kõige värskemalt külalistele avatud ruum. Suvel on see kauneim koht majas, kus hommikupäikeses kohvi juua.
Aed 6300m² kuni 2000 inimest
Terrass 100m² kuni 50 inimest
Torn 28m² kuni 8 inimest
Me arvame, et meie torn on koht Pärnus, kus romantika kontsentratsioon on konkurentsitult kõige kõrgem ja kus tehtud kõige rohkem abieluettepanekuid.

Tasuta parkimine Villa Ammende hoovil.
Restoran pakub online broneerimist, kinnitus saabub mõne sekundiga pärast broneeringu tegemist Sinu e-posti aadressile.

Ei kehti ooteajaga kellaaegadele!
Kui soovid broneerida järgmisi sündmusi, klõpsa sobiva sündmuse pealkirjal

Broneerimine

Ooteajaga broneeringutele vastab restoran otse esimesel võimalusel.
Võimalusel suveterrass
Soovime olla kauem kui 3 tundi
Võimalusel privaatruum
Ärikohtumine
Sünnipäev
Pulma aastapäev

Soovin vabalaud.ee restoranide eripakkumisi

Aastavahetus Ammendes

Mere pst 7, Pärnumaa, 80010
Saabumisel pokaal kihisevat, et õhtu mõnusalt algaks. Aastavahetuse õhtusöögiks rikkalik buffee, et saaksite valida just endale meelepärased palad.

Muusikaga jõululõuna restoranis Villa Ammende

Mere pst 7, Pärnumaa, 80010
Igal advendipühapäeval kutsume Teid nautima Villa Ammende köögis valminud hõrke jõuluroogi.

Kellaviietee Villa Ammendes

Mere pst 7, Pärnumaa, 80010
Teid ootab hubane teesalong spetsiaalselt valitud tee ning suupistetega, et saaksite unustada kiired igapäeva toimetused ja nautida hetke ning kohalolu.
Lisa uus kommentaar
Vita 17:39 26.12.2019

Vahemere köögist polnud juttugi - toit oli eestipärane (mis iseenesest poleks halb) ja väga kesise kvaliteediga. Part oli üleküpsetatud, leib ja karask nätsked, vasika harknääre on täiesti arusaamatu kokandusäpardus. Teenindus oli hea, peakoka komplimente oli lausa mitu tükki, aga see kahjuks elamust ei päästnud. Kaks käiku kahele ei olnud kulutatud 100 eurot väärt

Triinu 10:32 27.06.2019

Restoran haises väga tugevalt kala järgi. Toit oli kahjuks pettumus sest lihaga oli väga koonerdatud ja lisandeid ka eriti ei olnud. Kala oli maitsestamata. Karaskil oli tugev söögisooda maitse. Kapsagranita oli nii sulanud et ühtegi jäätükki polnud järgi. Valge vein tuli lauale soojalt, pidime ise jäänõud küsima. Ei soovita.

Mihhail Tõrtõšnõi 09:54 08.06.2018

Все было на высшем уровне

Margit Aava 09:39 03.12.2017

Imekaunis maja,väga head söögid!!!!Kodune ja piisavalt romantiline .

Susan Kuehn 22:01 13.08.2017

Villa Ammende was recommended to us when in Parnu. We are glad it was. Welcomed at the reception with a cheery smile and enjoyed the art nouveau style of the hotel. As it was a beautiful sunny day we enjoyed a wonderful lunch on the terrace looking out to the trees and fountain. The food service, presentation and flavoring were all commendable. It all made for a memorable visit and dining experience. We in turn would recommend the restaurant also.

MAARIKA LAUR 10:26 28.07.2017

FANTASTILINE !