Broneeri

Unikaalse industriaalse kontseptsiooniga Tallinna vanalinnas asuv restoran

Kokku hinnatud: 111

Dmitri Rooz

270

14 – 16

Dunkri 5, Tallinn, Harjumaa, 10123
(Beerhouse teisel korrusel vanalinnas)

E     Suletud  
T     Suletud  
K     17:00 - 00:00  
N     17:00 - 00:00  
R     15:00 - 00:00  
L     12:00 - 00:00  
P     12:00 - 23:00  

Lisateenused
wifi, internet, privaatruum või privaatsaal, catering teenus, elav muusika, suveterrass, terrass, projektori võimalus, ärikohtumised, lapsesõbralik

Lastele
laste söögitool

Suhtluskeel
eesti, vene, inglise, soome

Makseviis
kaardimaksed, sularaha, ülekanne

Märksõnad
restoranid Tallinnas, Vabalaud TOP 2018, Vabalaud TOP 2019, kalaroad, pardiliha, kanaliha, lambaliha, pasta, fondant, sealiha, taimetoit, veise välisfilee, steik, eesti tooraine, isetehtud jäätis, küülikuliha, grill road, võileivad, hirveliha, foe gras, boeuf a la tartar, pannkoogid, kohapeal valmistatud itaaliapärased juustud, toidud allergikutele, gluteenivabad toidud

Rae Meierei on unikaalse industriaalse kontseptsiooniga Tallinna vanalinnas asuv 350-kohaline restoran, mis hõlmab endas lisaks avatud köögiga restoranile ka juustutehast, distilleryt, vodka muuseumi ja kokteilibaari.

Rae Meierei menüüs väärindame läbivalt Eesti väiketalude piima ja sellest Rae Meierei juustutehases valmivaid itaaliapäraseid värskeid juustusid. Soovist pakkuda talupiimast, kui suurepärasest toorainest, valmistatud tooteid, sai ka meie Restoran oma alguse.

Menüü on lai ja valikut peaks leiduma kõigile - on väga hoolikalt valitud farmide ja eri valmistusviisidega lihatoite, milledest kindlasti soovime esile tuua söeahjus valmivaid mahlaseid lihalõike. Valikus on veel värsket kala, pastad, supid ja mõnusad kodused panniroad. Toidud on oma olemuselt lihtsad, ilma igasuguse üleliigse peenutsemiseta, kuid samas maitsetelt ning tooraine sobivuselt peenusteni läbimõeldud ja teostatud. Kasutame rohkelt ürte, tuttavaid vürtse ja lihtsaid maitseaineid, mis on kõigile äratuntavad ja arusaadavad,sest oleme veenudunud, et lihtsuses peitub suur võlu.

Suure tähelepanu oleme menüüd koostades suunanud taimetoidule - valik on mitmekesine ja huvitav. Toortatar, läätsed, hooajalised köögiviljad, metsaseened ja tuttavad kodumaised maitsed on mõned iseloomustavad sõnad meie taimetoidu menüüst.

Meie restoranis on eraldi VIP ala, mille saab ülejäänud saalist eraldada. Seal on kaks lauda, mille mõlema ümber viis mugavat tugitooli ehk mahutavus on kuni kümme inimest.

Tasuta parkimise võimalus meil kahjuks puudub. Sõiduki saab jätta Vabaduse Väljaku tasulisse parklasse ning teha mõnus 5-minutiline jalutuskäik läbi ilusa Vanalinna meie restorani. Lähim ühistranspordi peatus on Vabaduse Väljak, kuid ega ka Balti Jaam kaugel pole, umbes 7 minutit jalutamist.

Broneerimine

Ooteajaga reserveeringutele vastame esimesel võimalusel iga paari tunni tagant. Ooteajaga reserveeringutele vastab restoran esimesel võimalusel. Kiiremates küsimustes palume helistada restorani otsenumbrile.
Valitud päeval vabad ajad puuduvad!
Soovin vabalaud.ee restoranide eripakkumisi
Lisa uus kommentaar
Merle 09:32 05.03.2020

Väga meeldiv õhtu. Teenindaja abivalmis ja toidud maitsvad.

Rita 16:26 17.02.2020

Teenindaja oli natuke kogenematu ja võiks natuke rohkem käia laua juures. Muusikavalik ei sobinud kohe yldse, arusaamatu diskoteegi muusika

Liset 13:08 15.12.2019

Üldiselt halba tagasisidet anda ei taha aga seekord tunnen, et pean seda tegema. Restoran ise on väga ilus ja mõnus. Toidud olid head. Meile võimaldati natuke privaatsem nurgake, mis oli väga tore. Vajaka jäi aga teenindusest ja seda päris tugevalt. Esiteks rääkis teenindaja nii vaikselt, et raske oli teda üldse kuulda. Küsisime kogu aeg üle, et mida ta ütleb aga vahepeal ei jäänudki muud üle, kui lihtsalt noogutada, sest lihtsalt ei saanud aru. Samuti ei osanud ta väga mingit infot anda menüü ja jookide kohta. Jooke ja vett pidime kaua ootama. Viimane neist oli kogu aeg otsas ja juurde toodi väga aeglaselt. Vett juurde küsides ei toodud seda mitu korda ja pidime aina uuesti ütlema, et seda soovisime ja vahepeal ise teenindajat saali pealt otsima. Olin siiani kuulnud ainult head sellest kohast aga ausalt öeldes oli natuke pettumus küll. Selliste hindade juures võiks ikkagi teenindus olla 5+. Klient peaks tundma, et tema eest hoolitsetakse kogu õhtu vältel mitte ei unustata lihtsalt ära.

Katri 11:14 04.12.2019

301119, Ruoka oli taivaallisen hyvää ja paikka on kaunis ja viihtyisä, musiikki oli liian kovalla (jotain teknojumputusta) joten siitä tuunelmapisteisiin miinusta. Tajoilija oli ystävällinen mutta luultavasi aika kokematon, alkuruoka ja leivät tulivat pöytään vasta kun pääruokakin oli jo tuotu. Alakertaan oli helppoa mennä jatkamaan iltaa. Hyvä reissu kaikenkaikkiaan!

Elvira 10:43 13.10.2019

Suurepärane toit ja atmosfäär. Ainuke asi, milles oli puudus, ehk muutunud - enam ei ole seal kitse:( Lubasime lastele, aga kitsed läksid loomaaeda :)

Margot 08:05 30.09.2019

Kui ei peaks pool õhtut tühjade klaasidega istuma, oleks kõik suurepärane.

Kris 10:00 05.09.2019

Muusikavalik oleks võinud olla parem, kõik muu oli suurepärane :)

Mailis Aarmaa 10:38 31.08.2019

Vene rahvusest teenindaja ei saanud paljust eestikeelsest jutust aru ja tekkisid väikesed segadused, aga küll ajas saab ka keel klaarimaks. Muusika võiks ka vaiksem olla. Edu teile!

K.K 09:20 15.08.2019

Toit oli maitsev, interjöör 5+, aga teenindus oli miski mis vajaka jäi. Jooke ja vett ootasime omajagu aega (arvestades, et rahvast polnud palju), arve maksmisel oli samuti segadus kinkekaardiga tasumisel, kus seda täissummast maha ei võetud.

anneli 09:25 11.08.2019

Suurepärased maitseelamused. Väga meeldiv teenindus ja hubane olemine. Suur tänu toreda õhtu eest!

Aino Ispert 13:07 17.04.2019

Suured tänud väga meeldiva teeninduse eest!

Merike 18:50 12.04.2019

Lisan eelmise kommentaari jätkuks, et sain koheselt kõne ja vabandused Rae Meierei juhatajalt, saime meeldivale kokkuleppele. Teenindus kliendiga suhtlemisel nii seal olles kui telefoni teel väga hea. Loodan, et teinekord saate kasutada rohkem köögipersonali, kui on oodata sellises mahus rahvast. Jõudu ja edu. :)

Merike 10:13 12.04.2019

Meeldis interjöör, söök oli maitsev, teenindus kiire ja meeldiv. Kitsed ringi jalutamas oli huvitav ja ootamatu. Kuid pettumust valmistas korralduslik pool. Olime pikalt laua ette broneerinud sõbranna sünnipäevaks, lisamärkustes palunud kohta suurde saali, kuid meid pandi just väiksesse eraldi ruumi ning menüüst oli võimalik valida vaid väga piiratud söökide vahel, sest tulid suured grupid. Samuti märkasin, et meile ei pakutud pearoa kõrvale saia vms, nagu teistel laudadel oli näha. Saan aru, et tuleb selliseid olukordi ette, kus jäädakse köögis hätta, kuid üldiselt püütakse siis kompenseerida millegagi (suupiste, jook, hinnasoodus), et ka väiksemal kliendil oleks tunne, et teda selles restoranis väärtustatakse. Teist korda ei julgeks oma üritust sinna planeerida.

Anne 21:49 25.03.2019

Lahe atmosfäär, hea teenindus ja maitsev toit

Liia Lall 10:36 25.03.2019

Väga tore teenidus

Kreete 09:32 17.03.2019

Toit ja teenindus olid väga head, kuid häiris muusika valik, mis keskkonnaga ei sobi (ja mis tualettruumis oli liiga vali).

Anti 14:53 14.03.2019

Hea toit ja lahe atmosfäär.

Jekaterina 10:56 24.02.2019

Teenindus oli kiire ja asjalik. Toit oli maitsev. Ricotta kohupiima kook oli suht maitsetu ja kuiv, soolane jäätis on ka maitse asi. Muusika on super. Ja need armsad kitsad on ka väga nunnud))

Maigi 15:20 22.02.2019

SUper armas teenindus ja väge hea toit. Aga kitsed restoranis on natuke liiast ... väga tuletab Venemaad meelde ... :) Need kuidagi ei lähe interjööri ja sihtgrupiga kokku .... :)

Kata Lige 13:09 16.02.2019

Väga lahe elamus oli! Iga toiduamps üllatas ja saime nautida mõnusat õhtut. Ainuke asi, mis kurvastas, oli see, et kõikidel kõrvallaudadel oli kotikesega saiakrõbuskeid juurde pakutud, aga meile ei toodud. Natuke jäi tunne, et jäime millestki ilma, aga see, mis lauda tuli, oli vägev!