Broneeri

Kauss head toitu! Meie Hawaii köögist inspireeritud poke kausid on ülimaitsvad ja annavad Sulle jaksu ning energiat pikaks päevaks

Kokku hinnatud: 0

Jörgen Kohal

24

8 – 10

Tartu maantee 13, Tallinn, Harjumaa, 10117
(Kompassi Ärimaja)

E     11:00 - 19:00  
T     11:00 - 19:00  
K     11:00 - 19:00  
N     11:00 - 19:00  
R     11:00 - 19:00  
L     12:00 - 20:00  
P     Suletud  

Lisateenused
catering teenus, lemmikloomasõbralik, toidukoolitused, ärikohtumised

Lastele

Suhtluskeel
eesti, vene, inglise

Makseviis
kaardimaksed, sularaha, ülekanne

Märksõnad
söögikohad Tallinna Kesklinnas, söögikohad Tallinn, restoranid Tallinn, Tallinn restoranid, restoran Tallinn, Tallinna söögikohad, restoranid Tallinnas, söögikohad Tallinnas, Tallinna restoranid, kalaroad, kanaliha, lõhe, taimetoit, eesti tooraine, gluteenivaba, laktoosivaba

Meie Hawaii köögist inspireeritud poke kausid on ülimaitsvad ja annavad Sulle jaksu ning energiat pikaks päevaks. Kõik valmib kiirelt ja vahetult otse Sinu silme all – söö kohapeal või võta kaasa ja naudi hiljem. Saab ka tellida koju või kontorisse toidukulleriga.

Maja lähedal kaks tasuta kohta klientidele.
Meie jaoks on poke terviklik #kaussheadtoitu, mis annab täisväärtusliku eine, kus on makrotoitained balansseeritud, palju vitamiine ja värskeid komponente. Oleme kiire ja mugav lahendus kiires elutempos. Poke annab Sulle mõnusa emotsiooni iga kausiga!

Sorteerime, raiskame vähem ja kasutame võimalusel kohalikku toorainet. Kasutame vaid loodussõbralikke komposteeritavaid pakendeid, mis lagunevad täielikult. Kaaned ja teised läbipaistvad pakendid on taimepõhisest PLA materjalist. Kasutame puurivabade kanade mune ja munatooteid. Hooli Sinagi ja toeta jätkusuutlikku kontseptsiooni!

Parkimine: trammitee ääres, tasuline parkla Tornimäe Rimi ees. Maja lähedal 2 tasuta kohta klientidele.
MyFitness kaardiga kogu menüü -10%.

Broneerimine

Soovin vabalaud.ee restoranide eripakkumisi
Lisa uus kommentaar