Reserveeri

Sinu uute elamuste allikas!

Kokku hinnatud: 3

Angeelica Udeküll

80

8 - 10

Munamäe 8, Otepää, Valgamaa, 67403

E  T 12:00 - 19:30 K 12:00 - 19:30 N 12:00 - 19:30 R 12:00 - 21:30 L 12:00 - 21:30 P 12:00 - 19:30

+372 513 5786, [email protected]

Lisateenused
wifi, internet, suveterrass, terrass, ligipääs ratastooliga, päevapraad, catering teenus, elav muusika, kinkekaart

Lastele
mängunurk või mängutuba, mänguplats õues, lastemenüü, laste söögitool

Suhtluskeel
eesti, vene, inglise, soome

Makseviis
kaardimaksed, sularaha

Märksõnad
kanaliha, kalaroad, lõhe, sealiha, pasta, mereannid, lambaliha, Creme Brulee, pavlova

Kui Otepääl, siis kindlasti l.u.m.i-s!

Lõuna Eesti kauneima linna, Otepää, keskuses uue turupaviljoni vastas asuv 80-e kohaline kohvik-restoran „L.u.m.i“ on parim koht, kus korraks peatuda ning nautida erilisi maitseelamusi.

Kohvik-restorani idee autor on Eestis tunnustatud näitleja, TV saatejuht, konferansjee Veikko Täär.

Vana saunamaja maamärgina kaugele paistev korsten on rüütatud Otepää kihelkonna rahvariide seeliku rõõmsavärvilistesse triipudesse. See rahvariidemuster on kohvik-restorani kujunduse läbivaks jooneks. Sisekujunduses on ära kasutatud pool sajandit vana hoone olemust ning see on tehtud toidukohaks, kus inimestel oleks õdus toitu, seltskonda ja meelelahutust nautida.

Suvel on avatud kohviku siseõu, mis mahutab 70 külastajat ning seal avaneb suurepärane võimalus nautida vabaõhu-kultuuriüritusi. See on ka ideaalne koht suuremate pere- või firmaürituste läbiviimiseks.

„L.u.m.i“ interjööri kaunistavad igakuiselt vahetuvad kunsti- ja fotonäitused ning paar korda kuus külastavad kohvik-restorani tuntud ja armastatud inimesed, et esineda ning kohtuda oma austajatega.

Menüü kandvaks ideeks on see, et kõik toidud valmistatakse kohapeal värskest ja tervislikust toorainest. Toidud on maitsvad ja tervislikult tasakaalus.

Ideaalne paik, mida lastega külastada. Neile on mõeldud mängunurk, kus saab lustida ehtsal karunahal. Vanemad on õnnelikud, et saavad oma laste müramist mugavalt kohvitassi tagant jälgida.

Parkimise võimalused suurtele bussidele on olemas otse hoone juures ning võimalused gruppe toitlustada ideaalsed.

Reserveerimine

Lisa uus kommentaar
Joana 09:09 25.04.2017

Teenindus oli kohutav. Olen käinud restoranis söömas mitmeid kordi ja teenindus on alati olnud nii tasemel. Seekord ootasime eriti kaua (restoran ei olnud täis) ja teenindaja lihtsalt ei jüudnud kuskile. Toit oli siiski tasemel ja maitsev, nagu alati.

Andres 08:11 21.02.2017

Väga tore koht. Ilusad ja viisakad teenindajad. Saab lastega olla rahulikult, sest neile tegevust ja laudade ümber on ruumi. Vajadusel muudeti menüüd sobivaks kliendile. Soovitan tore ja hubane koht

Sybille Ruuven 18:09 14.05.2016

kokteil tequila sunrise oli ääretult magus,lliga palju grenadiinisiirupit.Mees tellis väga head suitsusinki koos lisanditega seal oli väga hea leib.Seda oleks võinud kohe rohkem olla.Kas küpsetate seda ise? muidu kõik ok.