Broneeri

Maitsev toit teeb tuju heaks!

Kokku hinnatud: 15

Maris Tiitre

90

17 – 19

Raekoja plats 17, Tallinn, Harjumaa, 10146

E     Suletud  
T     Suletud  
K     Suletud  
N     Suletud  
R     Suletud  
L     Suletud  
P     Suletud  

Lisateenused
wifi, internet, privaatruum või privaatsaal, püsikliendikaart, kinkekaart, suveterrass, terrass, ärikohtumised

Lastele
laste söögitool

Suhtluskeel
eesti, vene, inglise, soome, saksa

Makseviis
kaardimaksed, sularaha, ülekanne

Märksõnad
söögikohad Tallinn, Vanalinna restoranid, restoranid Tallinn, restoranid Vanalinnas, Tallinn restoranid, restoran Tallinn, Tallinna söögikohad, restoranid Tallinnas, söögikohad Tallinnas, Tallinna restoranid, Top 50, Parim Restoran 2012, Parim Restoran 2009, online reserveerimine, kalaroad, kalamari, lõhe, steik, lambaliha, pardiliha, põdraliha, Creme Brulee

Restoran Kaerajaan avas oma uksed veebruaris 2008. Modernne Eesti köök on põnev kombinatsioon Eesti ja maailma maitsetest. Inspiratsiooni ammutame kogu maailma köögikultuuridest, mis annavad võimaluse läheneda Eesti köögile omastele toorainetele moodsas võtmes. Menüüs on nii traditsioonilised räimed, sealiha, hapukapsas ja kama, aga ka peenemad palad nagu põdra- ja metssealiha.

Eesti vanasõna ütleb, et tühi kott ei seisa püsti. Restoranis Kaerajaan peetakse vanarahva ütlemist meeles ja kantakse hoolt selle eest, et külalistele head-paremat küllalt saaks.

Tallinna vanalinna restoranis Kaerajaan peetakse vanarahva ütlemist meeles ja kantakse hoolt selle eest, et restorani külalistele head-paremat küllalt saaks.

Meie restorani menüü pakub igale külalisele nii äratundmisrõõmu, kui ka üllatusmomenti – restorani menüü aluseks on teada-tuntud toorained ja retseptid, kuid road on valmistatud ja serveeritud moodsas võtmes. Meie restorani peakokk Jaak Hiibus on inspiratsiooni ammutanud kogu maailma köögikultuuridest, mis annavad võimaluse läheneda Eesti köögile omastele toorainetele ebatraditsiooniliselt.

Lisaks maitseüllatustele on restoranis Kaerajaan palju vahvaid rahvuslikest mustritest inspireeritud disainielemente ja –lahendusi. Lampide soojad kampsunid-käpikud ja sajanditevanused paekiviseinad loovad sooja ja turvalise tunde. Kuidas kasutada ära mitmesaja aasta vanust korstnalõõri, saate samuti teada külastades restorani Kaerajaan.

Restorani Kaerajaan 2 korrusel on kaks saali, mis sobivad privaatseteks ärilõunate, firmapidude, sünnipäevade ja teiste sündmuste läbiviimiseks. Kaminasaali on kohti maksimaalselt 36 inimesele ja väikeses saalis 20 inimesele.

Kinkekaardid vabalt valitud summas.

Maitsev toit teeb tuju heaks, on meie restorani moto!
Ootame teid restoranis Kaerajaan!

Broneerimine

Valitud päeval vabad ajad puuduvad!
Soovin vabalaud.ee restoranide eripakkumisi
Lisa uus kommentaar
Helen 12:44 25.02.2020

Külastasime Kaerajaani Vabariigi aastapäeval, kui restorani poolt pakuti kamashot-i ja kiluvõileiba. Väga armas kompliment! Toidud olid maitsekad ja rammusad, teenindus sõbralik ja lisaks avar vaade Raekoja platisle! Kindlasti tooksin siia oma väliskülalised.

Ericsson Eesti AS 09:03 29.01.2019

Kõik jäid väga rahule. Väga meeldis ka vaade aknast. Aitäh!

Ott 18:59 11.07.2018

Lihtsalt hea. Ülihea.

Elise 16:51 23.11.2017

Üldiselt jäime rahule, toidud olid väga head ja kena koht. Ainult, et meie laud oli sellise koha peal, kus suht palju rahvast vooris mööda.

Airi 09:02 10.08.2017

Meile mehega meeldis väga söök ja ka teenindus :) Kindlasti soovitame.

Katrin 09:14 23.12.2016

Üldmulje hea. Laua ettetellimisel oleks see võinud asetseda veidi privaatsemas kohas mitte keset saali kus kõik mööda tuiskasid. Ei osanud ka seda palvet esitada. Teenindaja oli meeldiv, õnneks ei teenindanud meid rohelise näoga päkapikk, see oli küll väga õudne. Muu ok, täname hea toidu eest.

Mees 09:39 02.12.2016

Meeldiv ja hubane koht. Teenindaja oleks võinud sümpaatsem olla. Mitte, et ta ebaviisakas oleks olnud, aga natuke "külm". Rohkem naeratust, aga võibolla tööpäeva lõpuks enam ei jaksagi.

naine Tallinnast 13:49 19.11.2015

Jäime väga rahule, nii toidu, teeninduse kui ka armosfääriga

mees Tallinnast 13:01 19.11.2015

Üldiselt sujus hästi. Külalised olid rahul. Toit oli okey. Kõige vahvam oli see, et õhtusöögi ajal tehti Raekoja platsil mingi vägevam saluut ja meie ruumist oli seda vahva vaadata. Külalised muidugi tänasid mind, et ma neile sellise žesti tegin :D Teenindajad olid ülekoormatud, samal ajal oli I korrusel teine seltskond keda teenindada. Oli näha, et töökäsi liiga vähe ja teenindajad väga väsinud aga lõppkokkuvõtteks said muidugi hakkama ja püüdsid endast parima anda.

meeldiv koht 22:02 17.11.2015

Meeldiv koht sünnipäeva pidamiseks. Saime soovitud laua ja olime toiduga rahul. Teenindaja oli esimest päeva tööl ning oli veidi kohmetu aga saime ilusti hakkama. Tänud!