Broneeri

Stiilne ja kaasaegne kohvik Tallinna kesklinnas!

Kokku hinnatud: 8

Jevgeni Tsumakov

50

11 – 13

Kaubamaja 6, Tallinn, Harjumaa, 10145
(Kaubamaja kõrval trolli lõpp peatuse ääres)

E     08:00 - 20:00  
T     08:00 - 20:00  
K     08:00 - 20:00  
N     08:00 - 20:00  
R     08:00 - 21:00  
L     10:00 - 21:00  
P     10:00 - 20:00  

Lisateenused
wifi, internet, ligipääs ratastooliga, päevapraad, elav muusika, kinkekaart, projektori võimalus, lemmikloomasõbralik, ärikohtumised, lapsesõbralik suhtumine

Lastele
lastemenüü, laste söögitool, lauamängud, muinasjuturaamatud

Suhtluskeel
eesti, vene, inglise

Makseviis
kaardimaksed, sularaha

Märksõnad
toidud allergikutele, laktoosivabad toidud, gluteenivabad toidud, kalaroad, kanaliha, lambaliha, lõhe, pasta, risotto, sinimerekarbid, sealiha, mereannid, taimetoit, veisefilee, steik, eesti tooraine, pavlova, isetehtud jäätis, Panna Cotta, hamburgerid, Cream Brulee, sorbett, võileivad, boeuf a la tartar, pannkoogid

«Chapters» tõlkides inglise keelest eesti keelde tähendab «Peatükid». Me usume, et meie elu on nagu raamat, mis koosneb paljudest säravatest ja meeldejäävatest peatükkidest. Meid ümbritsevate inimeste elutee on niivõrd küllastatud, et nende eludes toimuvaid huvitavaid lugusid ja sündmusi jätkub paljudeks kogumikeks.

Juhtub, et kohtuvad vaimselt lähedased ja ühiste eesmärkidega ja püüdlustega inimesed ja hakkavad üheskoos kirjutama uut raamatut.

Meie meeskonna jaoks on see kohvik esimeseks, kuid mitte üksikuks peatükiks, raamatus mis on täis seiklusi, naeru, romantikat ja säravaid muljeid.

Kohviku stiil ideaalselt sobib sõpradega kokkusaamiseks, pereürituste läbiviimiseks, romantilisteks ja ärikohtumisteks.

Chapters Boutique Café – see on koht, kus te olete alati oodatud; kuhu saab tulla toreda seltskonnaga või istuda üksi ja mõtiskleda. Aga veel siin elavad raamatud, mille kogu pidevalt täieneb ja uueneb tänu teile – meie külalistele. Kõiki meie raamatuid saab lugeda kohvikus, nautides desserti ja kohvi, ja muidugi saab raamatuid laenata, et lugemise kodus lõpetada.

Kohviku omanikud on noor abielupaar, kes noorest peast on alustanud oma karjääri hotelli-ja restoraniäris, töötades üle 10-ne aasta erinevates Euroopa ja Aasia riikides.

Tuttavaks saades hakkasime unistama, et kunagi üheskoos avame kohviku või restorani, kus saame rakendada oma teadmisi, jõudu ja armastust. Nüüd me teame täpselt, kui pöörased saavad olla emotsioonid unistuste täitumisel.

Meie meeskond on meie kohviku hing. Meil oli õnne kohtuda inimesi, kes on meiega vaimselt väga lähedased - säravaid, energilisi, tundelisi inimesi, kes armastavad oma tööd ja meie kohvikut samamoodi kui meie.

Me usume, et toit on eelkõige emotsioonid, tuju ja võimalus saavutada enda eesmärke. Vahest isegi kiire amps saab muuta terve päeva tuju ja anda jõudu teostada seda, mis veel hommikul tundus võimatuna. Just selle nimel me ei piirdu ainult kvaliteetsete ja maitsvate roogade valmistamisega, me püüame igat rooga teha ka ilusana ja silmale rõõmu pakkuvaks. Meie kohvikus on eraldi fitness-menüü, suures valikus on pakkuda igapäevaseid ja pidulikke roogasid, samas on pakkuda suupisteid kokteilide või veini kõrvale.

Me oleme spetsialiseerunud Euroopa köögi roogadele, alati lisades erilist omapärast tvisti maitsele ja kujundusele.

Meie kohvikus on suures valikus erinevaid jooke. Erilist tähelepanu pöörame kohvile, mida röstitakse Tallinnas just meie kohviku jaoks.

Meie kohvikus toimub erinevaid üritusi ja teemaõhtuid – alustades elavmuusikast kuni kirjanduskohtumisteni ja psühholoogilise stand-up’ni. Meil on hea meel toetada ja ellu viia uusi mõtteid loominguõhtuteks.

Oleme alati õnnelikud aidata teid erasündmuste korraldamisel. Meie meeskond annab endast parima, et teie eriline päev jääks teile ja teie külalistele meelde.

Broneerimine

Soovin vabalaud.ee uudiskirja ja eripakkumisi
Lisa uus kommentaar
Алла 18:28 24.03.2019

Спасибо большое! Мы замечательно провели вечер! Всё было на высоком уровне: и вкусная еда, и уютная атмосфера, и доброжелательное обслуживание... Обязательно посетим Вас вновь:)

Наталия 12:19 20.01.2019

Приятная, уютная атмосфера. Еда вкусная и красиво подается, но есть просьба: периодически вводить новые блюда.

Aleksei 13:49 04.01.2019

Очень приятное место. Вкусно! Красивая подача блюд!

Ivetta 10:25 18.11.2018

See on üks minu lemmikutest restoranidest linnas. Käin siin tihti. Alati maitsev ja huvitav toit, hubane atmosfäär ja hea teenindus. Meelelahutus ja esinejad on ka alati kõrgel tasemel..

Keiu 22:35 10.11.2018

Suurepärane kogemus! Kindlasti külastan uuesti!

Jelena 10:49 05.11.2018

Soovitan.