Villa Ammende esitleb: Jõulud klaveri saatel

Mere pst 7, Pärnu, Pärnumaa, 80010

Jõulud on sooja kaminatoa, küünalde sära ja hubase koosolemise aeg. Omal ajal oli iga Inglismaa kodu keskmeks klaver, mille ümber koguneti õhtul teed jooma ja muusikat nautima.

Sama atmosfääri on võimalik kogeda Ammende Villa Inglise Teeõhtul koos pianist Kristiina Rokashevichiga, kes viib kuulajaid rännakule läbi mitme sajandi, kauni salongimuusika saatel.

17:00 kellaviietee serveerimine salongis
19:00 algab kontsert hallis

Hiljuti Londoni Guildhall School of Music&Drama lõpetanud ja praegu Hamburgis resideeruv eesti pianist Kristiina Rokaševitš on laiemale publikule tuttav ETV saatest Klassikatähed. Kristiina on mitmekülgne ja särav muusik, kelle repertuaar ulatub läbi viie sajandi ning kes tunneb ennast mugavalt nii suurtel lavadel kui ka muusikasalongis.Kontserttegevus Suurbritannias on viinud Kristiina osalema arvukates projektides. Tähtsamad neist on Classical Opera Company poolt korraldatud „Mozart in London 250“ festival (Milton Court Concert Hall), Bloomsbury Festival, Londoni Sümfooniaorkestri eelkontserdid (pre-LSO concert) Barbican Hall’is, BBC Total Immersion (koostöös BBC Raadio 3ga) ja tšehhi kammermuusika Wigmore Study Days raames (Wigmore Hall). Kristiina on esinenud solistina Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri ees, viimati Bartoki Klaverikontsertiga nr. 3 koostöös Venezuela dirigendi Christian Vasqueziga, aga ka Tallinna Kammerorkestri, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Sümfoonia Orkestri, Pärnu Linnaorkestri ees ja Guildhall School of Music&Drama sümfooniaorkestri ees.

Kellaviietee menüü:

Kihilised võisaiad/leivad erinevate täidistega:
Suitsulõhe ja värske tilli kreemiga
Kanaliha ja karulauguga
Toorjuustu ja värske kurgiga
Munavõiga

Sconed vahukoore‑toorjuustu kreemi ja keedisega
Marjakorvikesed
Šokolaadikoogikesed
Trühvlid

Vahuvein La Gioiosa Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG Spumante Extra

Valikus Damman teed, serveeritud mee, sidruni ja piimaga


Kontsert ja kellaviietee (40.00 €)